ניסור בטון בתקוע

ניסור בטון בתקוע!

בית עסק Kole-Th ביקוע בטון בעזרת יהלום בתקוע

בית עסק KoleTh מומחים במלאכת כל טיפולי הבטון

בתקוע והסביבה באמצעות קדיחת ולחתוך בטונדות תוך שימוש ביהלום. לרשותינו הרבה מאוד שנים של והמלצות בעולם הביקוע. הננו עושים שימוש בטכנולוגיה והאיבזור המתקדם ביותר שיש

ומביאים טיפול בכל הארץ. באיזור תקוע

צוותי העובדים הרציניים הם אלה שמאפשרים טיפול חלומי לכל דרישה. באתרנו תהיה לכם את האופציה לתת מבט על שלל מיני הביקועים והקידוחים שאנחנו עושים הן בעמודי האתר וגם כן בגלריה.

 

לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר בתקוע והסביבה מלאו טופס

הצעה לעלות באתר או לחלופין הרימו אלינו טלפון ללא תשלום:

הפרויקטים אשר אותם מציעה החברה שלנו: ניסור קיר עשוי בטוי שפוך מבלי להגיע למצב של צורך בניקיון, עם אפס סדקים / נענועים ובכמה שפחות רעש. קידוח דברים עשויים בטון לכלל המטרות האפשריות: עמודי בטון, מדרכה וכו'… פילוח של משטחים קשים מאוד: אספלט, מבנים קשיחים בחצר, כבישים, דברי מתכת, והרשימה ממשיכה. חיתוך ליצירה של פתחים בכל גודל: לגג, בוידמים, נקודות ריכוז בזמן מלחמה, אדניות והרשימה עוד ארוכה. שירות נקודות ריכוז בזמן מלחמה: הגדלה של הכניסה, פתחים וכיוצא בזאת. כמות אדירה של מיני חפירות יחד עם מכשיר לדחיסה. מענה בתעלות אשפה: קידוח, נתיקה, נסירה והוצאה. הריסה של מבנים קיימים עם אפס חיבול ובהתאם בידול מקומות. נקדח עבורכם בצורה מעוגלת למייבש כביסה, לצינוריות המים, ארונות החשמל נקודות אוורור ופה זה רק מתחיל. ניתוק בטונדות ע"י קומפרסור לפירוד מדוקדק פלוס סילוק.

ביקוע רצפת אספלט או בטון וגם חיתוך ריבועי בטון ומערכת צינורות עשויה בטון. בלעדי באתר של ניסור בטון: ניסור בטון בתקוע

חברת KoleTh היא הבלעדית באינטרנט שמביאה מפקחי עסק מומחים בתחום הפעולה לפיקוח תדירה של הפועלים ולא אנשי פיקוח מגורמים חוץ. 100% ממפקחי השירות הם לא אחרים מעובדים בדרג גבוה שאנחנו מחזיקים בkoleth פעולה זו מגישה טיפול על רמה, מאובטח, וזריז בתחום הביצוע. כל המנסרים והקודחים בחברתנו עברו הדרכות בטיחות ועוד קורסים, וישמרו על הגנה גבוהה ובטיחות הרכוש ששם יוצאת לפועל המלאכה. שלל השכירים בהחברה מאובזרים בטכנולוגיית אבטחה סטנדרטי קומפלט. במצבי פתיחה של חלונות להם נדרש היתר ספציפי, הרי אנחנו מאפשרים ללקוחותינו את סיועו של איש הנדסה הבא לתחום מילוי הזמנתם ותורם רישוי תקני בעלות ותעריף זולים. פנו אלינו בעמוד יצירת הקשר או לחלופין במילוי טופס הצעת עלות משתלמת. למענה בלי המתנות לאיזור תקוע חייגו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *