ניסור בטון בתפרח

ניסור בטון בתפרח!

חברת Kole-Th ניסורי בטון עם יהלום בתפרח

חברת ניסור בטון בע”מ מתמחה בלבצע את כל מיני עבודות הבטון

באיזור תפרח דרך קידוח ונסירת בטון ביהלום. אנו מתגאים ב27 שנות מוניטין של שכולן רצופות תשבוחות בתחום. אנחנו עושים שימוש בטכנולוגיה והציוד העדכני ביותר שישנו

ומביאים טיפול בכל הארץ. באיזור תפרח

המנגנונים המעולים נותנים טיפול ענק לכל בקשת שירות. ממש כאן ב-KoleTh ניתן לתת עיניכם במגוון סוגי השירותים שאנחנו מקיימים החל בשלל העמודים וגם בגלריה.

 

לייעוץ וכדי שתקבלו הצעה הוגנת בעיר תפרח ביכולתכם למלא טופס

לקבלת הצעת מחיר משתלמת כאן ב-KoleTh ולחלופין התקשרו בלי עלות:

השירותים אשר אותם מציעה חברת ניסור בטון זה כוח היהלום לחתוך קירות בטון מזוג מבלי להגיע למצב של לכלוך, עם אפס בקיעים ולחלופין טלטולים ובכמות המזערית ביותר של הפרעה. חיתוך בטונדות לכל מטרה ועניין: עמודים, חומות, תקרות, מבנים בחצר ועוד. חיתוך רצפות ומשטחים קשים מאוד: אבן, סלע, מדרכה, שבילים, דברי מתכת, והדברים לא נגמרים כאן. יצירה של פתחים קטנים וגדולים: לעליית הגג, למרתף, מקומות מפלט, אשנבים ופה זה רק מתחיל. מענה לבממ”דים: הגדלת דלתות, פתחים וכו'. מגוון סוגי חציבות בעזרת מדחס. טיפול בתעלות אשפה: קדיחה, נתיקה, ניסור וסילוק. חיסול חדרים ללא פגע והן הפרדה של חדרים. קדיחה גדולה למכונה לייבוש, לצנרת מים, תעלת החשמל פתחי אוורור והדברים לא נגמרים כאן. ביקוע חומרי בטון בעזרת קומפרסור לביקוע מפוקח פלוס טיהור.

נסירה רצפת אספלט או בטון והן חיתוך תבניות עשויות בטון ומערכת צינורות עשויה בטון. רק בחברתנו ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון בתפרח

חברתנו הינה הייחודית בישראל המפעילה מפקחי עסק מומחים באיזור האופרציה לביקורת רצופה של הקודחים שלנו ולא אנשי פיקוח מגורם זר. שלל מפקחי העבודות באים כשכירים כדרך קבע שבשורותינו בניסור בטון. עשייה כזו מגישה שירות מעולה, מבוטח, וללא המתנות באיזורי האופרציה. שלל הפועלים בחברת KoleTh יעשו קורסי הגנה והדרכות גובה וידאגו להגנה גבוהה ואבטחה על הקניין ששם יתבצע השירות. שלל הקודחים והמנסרים בחברה שלנו מחזיקים חפצי הגנה סטנדרטי מלא. במצבי פתיחה של צוהרים הדורשים היתר ייחודי, אנחנו נותנים אופציה למתקשרים להשיג את עזרתו של איש מקצוע להנדסה ובניין המובא לאיזור ההוצאה לפועל של הקידוח או הניסור ומפיק רישוי תקני בתמחור נוח. צלצלו אלינו ב-“צור קשר” ו/או מלאו טופס מחיר משתלם. לשירות בלי המתנות לתפרח חייגו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *