ניסור בטון בשמשית

ניסור בטון בשמשית!

בית עסק Kole-Th חיתוך בטון בעזרת יהלום בשמשית

בית עסק KoleTh ותיקים בלבצע את כל סוגי עבודות הבטון

בעיר שמשית באמצעות קידוח וחיתוך בטון בעזרת יהלום. יש לנו שנות ותק רבות שכולן רצופות תשבוחות בעולם ביקוע הבטון. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה והאיבזור הכי חדיש שנמצא

ומעניקים סיוע ברחבי הארץ. בשמשית והסביבה

צוותי העובדים המצוינים פותחים אופציה לסיוע נפלא לכל דרישה. אצלנו באתר KoleTh תצליחו לתת עיניכם בהמון סוגים של כל הביקועים והקידוחים שאנו עושים הן בעמודי האתר וכמובן בפינת התמונות.

 

להתייעצות וכדי שתקבלו הצעה הוגנת בשמשית אתם יכולים למלא טופס

הצעה לעלות כאן ב-KoleTh או לחלופין הרימו אלינו צלצול בלי עלות:

העבודות והטיפולים אותם מספקת החברה שלנו: ביקוע קירות בטון נסוך ללא צורך בניקיון, ללא שברים ולחלופין אגיטציות ובכמות המינימלית ביותר של הפרעה. נסירה בטונדות מכל גודל: קירות, מדרכות וכו'… פילוח של רצפות ומשטחים מוקשחים: סלעים, אבנים, מדרכות, נתיבים, חפצים מפלדה, והרשימה עוד ארוכה. פתיחת חלונות מכל גודל: לגג, לבוידעם, נקודות ריכוז בזמן מלחמה, אשנבים ועוד. סיוע נקודות ריכוז בזמן מלחמה: הרחבת הכניסה, פתחים וכד'. שלל סוגי כריות בהילוות של מכשיר לדחיסה. מענה בתעלות אשפה: קידוח, חיתוך, ניסור וטיהור. השמדת בת עסק עם אפס פגיעה וכן הפרדה של בתים. נקדח עבורכם בצורה מעוגלת למייבש כביסה, לצינוריות המים, ארונות החשמל ונטות וזה לא נגמר כאן. פילוח חומרי בטון בעזרת מדחס להפרדה מדוקדקת עם הוצאה.

נסירה רצפה עשויה אספלט או בטון וגם כן ביקוע ריבועי בטון וצינורות בטון. רק בחברת ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון בשמשית

חברת KoleTh היא מיוחדת בכך שהיא היחידה באינטרנט ששולחת מנהלי עבודה מאומנים בתחום הפעולה להגנה רצופה של השכירים שלנו ולא בודקים חיצוניים. שלל מפקחי העבודות הם מנסרים וקודחים בדרג גבוה שאנחנו מחזיקים בkoleth פרוצדורה כזו נותנת שירות מעולה, מוגן, ומיידי בתחום האופרציה. כל המנסרים והקודחים בחברה שלנו יקבלו קורסי ביטחון וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, ושומרים על אבטחה גבוהה והגנה של הרכוש ששם מתבצעת העבודה. שלל המנסרים והקודחים בחברה שלנו מצויידים בציוד ביטחון בתקן מקצועי. בסיטואציה של פתיחה של חלונות להם נדרש זכאות מיוחדת, הרי אנו נותנים אופציה לגולשים להשיג את טיפולו של איש הנדסה העושה דרכו לאיזור מילוי הטיפול ומעניק זכות תקנית בתשלום נוח. דברו איתנו בפינת יצירת הקשר או בטופס הצעה. לטיפול ברגע זה לשמשית והסביבה בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *