ניסור בטון בשילה

ניסור בטון בשילה!

תאגיד Kole-Th ניסורי בטון ביהלום! בשילה

תאגיד KoleTh ותיקים בהוצאה לפועל של כל עבודות הבטון

בשילה והסביבה ע"י לקדוח וביקוע בטון עם יהלום. יש מאחורינו הרבה מאוד שנים של והמלצות בעולם ביקוע הבטון. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה והאיבזור העדכני ביותר שקיים

ומספקים טיפול ברחבי הארץ. בשילה והסביבה

צוותי העובדים המעולים מעניקים אפשרות למענה חלומי לכל דרישה. באתרנו תצליחו לתת מבט על שלל מיני הביקועים והקידוחים שאנחנו מקיימים החל מבדפי האתר והן בגלריה.

 

לבירור וכדי שתקבלו הצעה הוגנת בשילה אנו מציעים לכם להשלים טופס

הצעת מחיר באתר או צלצלו ללא עלות:

הפרויקטים אשר אותם מציעה החברה שלנו: לבקע קיר שעשוי מבטון מקשה עם אפס לכלוכים, מבלי להגיע למצב של שברים ולחלופין הרעדות ובכמות מינימלית של הפרעה. נסירה יישומי בטון מכל סוג: עמודי בטון, מדרכות ועוד. ביקוע של רצפות ומשטחים קשוחים: אבן, סלע, מדרכות, מסלולים, דברי מתכת, והרשימה ממשיכה. חיתוך ליצירת פתחים קטנים וגדולים: לגג, למרתף, מקומות מפלט, אדניות וזה לא נגמר כאן. מענה לנקודות ריכוז בזמן מלחמה: הרחבת הכניסה, חלונות והרשימה ממשיכה. שלל מינים של כריות בלוויה של קומפרסור. שירות בתעלות פסולת: קדיחה, נתיקה, הפרדה, וניקוי. השמדה של בתים עם אפס חיבול והן בידול מקומות. קדיחה מעוגלת למייבש כביסה, לצינוריות המים, תעלות חשמל פתחי אוורור וכו'… ביקוע בטונדות באמצעות מכשיר דחיסה לביקוע מפוקח פלוס טיהור.

נסירה רצפת בטון ובהתאם נסירה תבניות מבטון וצנרת שעשויה מבטון. רק בחברתנו ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון בשילה

חברתנו היא הייחודית במדינה שמספקת מנהלי עבודה משומנים באיזור הביצוע לשמירה בכל רגע נתון של השכירים שלנו ולא אנשים מגורם אחר. 100% ממפקחי השירות הם לא אחרים משכירים מן המניין שבשורותינו בניסור בטון. התערבות כזו נותנת סיוע איכותי, מבוטח, ויעיל באיזורי הפעולה. כל המנסרים והקודחים בחברתנו עברו הדרכות בטיחות ועוד קורסים, ושומרים על הגנה גבוהה וביטחון על המקום ששם תצא לפועל המלאכה. כל הקודחים והמנסרים בחברת KoleTh מחזיקים טכנולוגיית אבטחה בתקן גבוה. במצבי פתיחת פתחים שיש צורך ברישוי ספציפי, הרי אנו מאפשרים למתקשרים לקבל את סיועו של איש מקצוע להנדסת בניין הנשלח לאיזור מימוש העבודה ומביא זכות תקנית בתעריף זול. התקשרו אלינו באיזור יצירת הקשר או בטופס לקבלת הצעת מחיר. לשירות במיידיות לשילה והסביבה הרימו טלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *