ניסור בטון ברמת ישי

ניסור בטון ברמת ישי!

חברת Kole-Th לנסר בטון בעזרת יהלום ברמת ישי

תאגיד KoleTh ותיקים בביצוע כל סוגי טיפולי הבטון

ברמת ישי ע"י לקדוח וחיתוך מבני בטון בעזרת יהלום. אנחנו מתגאים בהרבה מאוד שנות ותק נסיון מקצועי בסקטור. באתר זה הצוות משתמש בחומר העדכני ביותר שישנו

ומספקים סיוע בפריסה ארצית. באיזור רמת ישי

צוותי העובדים המשוכללים נותנים שירות נוח לכל צורך. אצלנו באתר פשוט לסקור מגוון סוגי הניסורים והביקועים שאנחנו מוציאים לפועל זה מתחיל בדפי האתר וגם כן בגלריה.

 

לשאלות וכדי להשיג הצעה משתלמת ברמת ישי אתם יכולים למלא טופס

להצעה הוגנת בנושא ניסור בטון פה באתר או הרימו אלינו צלצול ללא תוספת תשלום:

הטיפולים אשר מעניקה החברה: לחתוך קירות בטון יצוק מבלי להגיע למצב של לכלוכים, עם אפס חרכים ו/או זעזועים ובמינימום של המינימום ווליום. ביקוע יישומי בטון בכל גודל: עמודי בטון, מדרכות ועוד. ביקוע רצפות ומשטחים קשים מאוד: סלעים, אבנים, מבנים קשיחים בחצר, שבילים, מתכות וזה לא נגמר כאן. פתיחה של אשנבים קטנים וגדולים: עליות גג, בוידמים, מקלטים, אדניות והרשימה עוד ארוכה. מענה למקלטים: הרחבה של הכניסה, אדניות והרשימה ארוכה. כמות אדירה של מינים של חפירות בעזרת מדחס. שירות בתעלות זבל: קדיחה, נתיקה, ניסור והוצאה. הריסה של מקומות מבלי להגיע למצב של היזק והן בידול מקומות. קדיחה גדולה למכונת ייבוש כביסה, לצנרת מים, פתחי החשמל נקודות אוורור ופה זה רק מתחיל. חיתוך מבנים מבטון ע"י קומפרסור לביקוע מדויק פלוס טיהור.

חיתוך רצפה עשויה אספלט או בטון ובהתאם ניסור קוביות בטון וצינורות בטון. רק באתרנו ניסור בטון: ניסור בטון ברמת ישי

חברתנו היא מיוחדת בכך שהיא היחידה בשוק שמחזיקה מפקחי טיפול משומנים באיזורי הפעילות לבטיחות פרמננטית של הפועלים ולא בודקים חיצוניים. שלל מפקחי השירות מגיעים כעובדים ראויים של חברת ניסור בטון. פעולה זו מגישה סיוע מעולה, ממוגן, ובלי המתנות באיזור הביצוע. כל העובדים בחברתנו עשו קורסי ביטחון וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, ומבטיחים הגנה גבוהה ואבטחה על הנכס בו ייעשה השירות. כל השכירים בחברה שלנו מאובזרים בטכנולוגיית אבטחה בתקן מלא. במקרה של פתיחה של צוהרים שצריך רשות ספציפית, באתר זה אנו מאפשרים לגולשים להשיג את שרותיו של איש הנדסה המובא לתחום ביצוע הפרוייקט ונותן זכות תקנית בתמחור זול. אנחנו כאן ב-“צור קשר” ו/או בטופס לקבלת הצעה משתלמת. לסיוע ללא המתנה לעיר רמת ישי אנו בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *