ניסור בטון ברחובות

ניסור בטון ברחובות!

בית עסק Kole-Th ביקוע בטון בעזרת יהלום ברחובות והסביבה

בית עסק KoleTh ותיקים בביצוע כל שירותי הבטון

ברחובות והסביבה דרך קדיחה וחיתוך מבני בטון תוך שימוש ביהלום. לרשותינו שנים רבות של שכולן רצופות תשבוחות בסקטור. אנחנו עושים שימוש בהציוד העדכני ביותר שנמצא

ומעניקים סיוע בכל רחבי הארץ. ברחובות

הצוותים המתקדמים נותנים שירות קליל לכל עניין. באתרנו אתם יכולים לתת מבט על מגוון סוגי השירותים שאנחנו עושים גם בעמודים עצמם וגם כן בפינת התמונות.

 

לתשובות וכדי שתקבלו מחיר משתלם ברחובות עליכם להשלים טופס

הצעת מחיר באתרנו או חייגו ללא תוספת תשלום:

הטיפולים אשר מעניקה החברה שלנו: חיתוך קיר עשוי בטוי שפוך מבלי להגיע למצב של צורך לנקות, מבלי להגיע למצב של סדקים ולחלופין זעזועים ובכמות המינימלית ביותר של רעש. ניסור דברים עשויים מבטון מכל גודל: עמוד, חומה, תקרה, מבנים בחצר ופה זה רק מתחיל. ניתוק מרצפות ומשטחים מוקשחים: אבן, סלע, מבנים קשיחים בחצר, נתיבים, דברי ברזל, ועוד. פתיחת פתחים בכל גודל: עליות גג, לבוידם, מקלטים, אשנבים ועוד. מענה למקומות מפלט: הרחבת כניסה, אדניות והרשימה ממשיכה. המון מיני קדיחות פלוס קומפרסור. שירות בתעלות פסולת: קידוח, נתיקה, נסירה והוצאה. חיסול בת עסק עם אפס חבלה וגם כן בידול בתי עסק. קדיחה גדולה למכונה לייבוש, לצנרת מים, תעלות חשמל צוהרי אוורור והדברים לא נגמרים כאן. ניתוק חומרי בטון ע"י מכשיר דחיסה להפרדה מבוקרת יחד עם סילוק.

נסירה רצפה עשויה אספלט או בטון והן חיתוך תבניות מבטון וצנרת עשויה בטון. רק באתר של ניסור בטון: ניסור בטון ברחובות

החברה שלנו היא היחידה בארץ המפעילה אחראים מתורגלים בתחום האופרציה לבדיקה תמידי על הקודחים שלנו ולא אנשים מגורם חוץ. 100% ממפקחי השירות הינם פועלים איכותיים שבחברתנו ניסור בטון. התערבות כזו מביאה שירות מצוין, אחראי ומיידי באיזורי האופרציה. כלל עובדי חברה שלנו עושים לימודי אבטחה וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, ויבטיחו ביטחון גבוה וביטחון על המקום ששם מתבצעת העבודה. כל אנשי המקצוע בחברה שלנו מאובזרים במכשירי שמירה סטנדרטי מלא. במצב של פתיחה של חלונות הדורשים רישוי ייחודי, הרי אנו מאפשרים ללקוחותינו את העזרה של איש הנדסה השם פעמיו אליכם לתחום יישום הקידוח או הניסור ומפיק זכאות תקנית בתעריף זול. התקשרו אלינו בפינת יצירת הקשר או מלאו טופס הצעת עלות משתלמת. לטיפול ברגע זה לאיזור רחובות צלצלו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *