ניסור בטון בקדומים

ניסור בטון בקדומים!

תאגיד Kole-Th ניסור בטון בעזרת יהלום באיזור קדומים

בית עסק KoleTh מומחים בביצוע כל סגנונות שירותי הבטון

הקיימות באמצעות קידוח ולחתוך מבני בטון תוך שימוש ביהלום. אנו מתגאים ב27 שנות מוניטין של שכולן רצופות מחמאות בתחום. הננו משתמשים בהציוד המתקדם ביותר שקיים

ונותנים טיפול מהדרום לצפון. בעיר קדומים

הצוותים המקצועיים שלנו מאפשרים מענה מושלם לכל דרישה. ממש כאן ב-KoleTh תהיה לכם את האופציה לתת מבט על המון סוגים של כל הניסורים והביקועים שאנחנו עושים זה מתחיל בעמודים עצמם וכן בגלריה שלנו.

 

לשאלות ולקבלת הצעת מחיר בקדומים והסביבה ביכולתכם למלא טופס

להצעת עלות כאן ב-KoleTh ולחלופין הרימו אלינו טלפון בלי כסף:

הטיפולים שאותם נותנת החברה שלנו: ביקוע קירות בטון יצוק עם אפס צורך לנקות, ללא בקיעים ו/או זעזועים ובכמות המינימלית ביותר של רעש. חיתוך דברים עשויים בטון מכל סוג: קירות, מבנים בחצר והרשימה ממשיכה. פילוח משטחים קשיחים במיוחד: סלעים, אבנים, מדרכה, כבישים, דברי מתכת, וכו'… יצירת חלונות לכלל המטרות האפשריות: עליות גג, מרתפים, ממ"דים, אשנבים וכו'… טיפול נקודות ריכוז בזמן מלחמה: הרחבת דלת הכניסה, אשנבים והרשימה ארוכה. מגוון מיני כריות כולל מכשיר דחיסה. שירות בתעלות פסולת: קדיחה, ניתוק, הפרדה, וטיהור. הריסת חדרים מבלי להגיע למצב של נזק והן הפרדה של בתים. נקדח עבורכם קידוח עגול למכונה לייבוש, לצינוריות המים, מעברי החשמל צוהרי אוורור והדברים לא נגמרים כאן. ניתוק חומרי בטון ע"י מדחס לביקוע מפוקח עם טיהור.

חיתוך רצפה עשויה בטון ובהתאם נסירה בטונדות וצנרת עשויה בטון. אקסקלוסיבי בתאגיד ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון בקדומים

חברתנו היא הבלעדית בארץ שמביאה מפקחי טיפול משומנים בתחום האופרציה לאבטחה תדירה של המנסרים שלנו ולא מפקחים מגורם זר. שלל מפקחי השירות הם קודחים ומנסרים איכותיים של חברת ניסור בטון. התערבות כזו מעניקה שירות מצוין, מאובטח, וללא המתנה באיזור הפעילות. כל המנסרים והקודחים בחברה שלנו יעברו לימודי אבטחה וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, ויבטיחו ביטחון גבוה וביטחון של המקום ששם נעשית המלאכה. כל עובדי חברת KoleTh מחזיקים מכשירי הגנה בתקן מקצועי. במקרי פתיחת פתחים הדורשים היתר ייחודי, הננו נותנים אופציה למזמינים שלנו לקבל את העזרה של מהנדס קונסטרוקטור הבא לתחום ההוצאה לפועל של הקידוח או הניסור ותורם היתר תקני בתשלום נוח. צרו איתנו קשר באיזור יצירת הקשר ו/או במילוי טופס הצעת עלות משתלמת. למענה מיידי לאיזור קדומים צלצלו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *