ניסור בטון בעתלית

ניסור בטון בעתלית!

תאגיד Kole-Th ביקוע בטון בעזרת יהלום בעתלית

חברת ניסור בטון בע”מ מנוסים בהוצאה לפועל של כל סוגי שירותי הבטון

בעתלית והסביבה באמצעות קידוח ונסירת בטון תוך שימוש ביהלום. אנו מתגאים בהרבה מאוד שנות ותק שכולן טוב בעולם הביקוע. אנו עובדים עם טכנולוגיה והציוד המתקדם ביותר שישנו

ונותנים סיוע בכל נקודה במדינה. בעתלית

המנגנונים הרציניים הם אלה שמאפשרים מענה מושלם לכל צורך. כאן באתר תהיה לכם את האופציה לתת עיניכם בשלל מיני השירותים שאנו עושים החל מבדפים עצמם וגם בגלריות.

 

לבירור וכדי שתקבלו הצעה הוגנת בעתלית והסביבה עליכם להשלים טופס

הצעת מחיר כאן באתר ולחלופין הרימו אלינו טלפון בלי תשלום:

הפרוייקטים שאותם נותנת חברת ניסור בטון זה כוח היהלום לנסר קירות בטון מזוג עם אפס לכלוכים, עם אפס שברים או לחלופין אגיטציות ובמינימום ווליום. לקדוח דברים עשויים מבטון מכל גודל: עמוד, חומה, תקרה, מדרכה וזה לא נגמר כאן. ביקוע של משטחים קשים מאוד: אספלט, מדרכה, שבילים, מתכות ופה זה רק מתחיל. חיתוך לשם יצירת חלונות בכל גודל: לגג, למרתף, ממ"דים, חלונות וזה לא נגמר כאן. טיפול בממ”דים: הרחבת דלת הכניסה, אשנבים וכיוצא בזאת. המון סוגי חפירות בליווי מדחס. טיפול בפירי אשפה: קדיחה, ביקוע, ניסור וניקוי. השמדה של חדרים עם אפס פגיעה וגם כן הפרדה של מקומות. קדיחה מעוגלת למייבש, לצינורות, ארונות החשמל נקודות אוורור וכו'… ביקוע חומרי בטון דרך מכשיר דחיסה להפרדה מבוקרת כולל פינוי.

חיתוך רצפת בטון וגם כן חיתוך תבניות מבטון ומערכת צינורות עשויה בטון. אקסקלוסיבי בתאגיד ניסור בטון: ניסור בטון בעתלית

החברה שלנו הינה הייחודית בארץ המביאה מנהלי עבודה מנוסים באיזורי הפעילות לאבטחה רצופה של השכירים שלנו ולא אנשי פיקוח מגורם זר. שלל מפקחי העסק הם לא אחרים ממנסרים וקודחים מן המניין שבחברה שלנו ניסור בטון. התערבות כזו נותנת שירות מעולה, אחראי וזריז באיזור האופרציה. שלל הפועלים בחברה שלנו, KoleTh עושים לימודי הגנה והדרכות גובה ומבטיחים בטיחות אישית ואבטחה על האיזור ששם תצא לפועל המלאכה. כל המנסרים והקודחים בחברה שלנו, KoleTh מאובזרים במכשירי שמירה בתקן יסודי. במקרה של פתיחה של חלונות המצריכים היתר ייחודי, באתר זה אנו מאפשרים למתקשרים לקבל את טיפולו של איש מקצוע להנדסת בניין הבא לאיזור הפעלת ההזמנה ונותן זכאות תקנית בתשלום נוח!! צלצלו אלינו ב-“צור קשר” ו/או במילוי טופס הצעה למחיר הוגן. לסיוע ללא המתנה לעתלית צלצלו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *