ניסור בטון בערד

ניסור בטון בערד!

תאגיד ניסור בטון זה כוח היהלום חיתוך בטון בעזרת יהלום באיזור ערד

תאגיד KoleTh ותיקים בהוצאה לפועל של כל מיני טיפולי הבטון

הקיימות באמצעות קידוח ונסירה של מבני בטון ביהלום. אנו מתגאים בלמעלה משני עשורי ותק שכולן רצופות תשבוחות בעולם הביקוע. אנו עובדים עם טכנולוגיה והציוד המתקדם ביותר שנמצא

ומספקים שירות ברחבי המדינה. בערד והסביבה

הצוותים המקצועיים שלנו הם אלה שמאפשרים טיפול ברמה לכל דרישה. אצלנו באתר קל לצפות בשלל מיני הקידוחים והניסורים שאנו מקיימים החל בשלל העמודים והן בפינת התמונות.

 

לבירורים וכדי שתקבלו הצעה לעלות בעיר ערד ביכולתכם למלא טופס

להצעת עלות פה באתר ו/או בטלפון בלי כסף:

העבודות והטיפולים אשר נותנת החברה שלנו: חיתוך קיר שעשוי מבטון יציקתי עם אפס לכלוך, עם אפס סדקים / נדנודים ובכמות המינימלית ביותר של ווליום. קידוח יישומי בטון בכל גודל: עמוד, חומה, תקרה, מבנים בחצר והרשימה עוד ארוכה. ניתוק של משטחים קשיחים במיוחד: אבן, סלע, מדרכה, כבישים, דברי מתכת, והרשימה עוד ארוכה. חיתוך ליצירת חלונות קטנים וגדולים: עליות גג, למרתף, מקומות מפלט, חלונות והדברים לא נגמרים כאן. טיפול מקומות מפלט: הגדלה של הכניסה, אשנבים וכו'. כמות אדירה של מינים של חפירות כולל קומפרסור. סיוע בתעלות פסולת: קדיחה, חיתוך, נסירה והוצאה. הריסת חדרים מבלי להגיע למצב של נזק והן הפרדה של מקומות. נקדח עבורכם בצורה מעוגלת למייבש כביסה, למערכת המים, תעלת החשמל נקודות אוורור והרשימה עוד ארוכה. ניתוק מבנים מבטון בעזרת מכשיר לדחיסה להפרדה מדוקדקת פלוס פינוי.

נסירה רצפה עשויה בטון וכן ניסור מלבני בטון וצינורות בטון. רק באתרנו ניסור בטון: ניסור בטון בערד

החברה שלנו היא הבלעדית באינטרנט שמביאה מנהלי עבודה מתורגלים באיזורי הביצוע לשמירה תמידי על הקודחים שלנו ולא אנשי פיקוח מגורם אחר. שלל המפקחים הם לא אחרים מאנשי מקצוע בדרג גבוה שבחברתנו ניסור בטון. התערבות כזו מאפשרת שירות על רמה, מוגן, ובלי להמתין בתחום הפעולה. שלל המנסרים והקודחים בחברה שלנו, KoleTh עושים לימודי אבטחה וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, וידאגו להגנה גבוהה וביטחון על המקום ששם מתבצעת העבודה. שלל המנסרים והקודחים בחברת KoleTh מצויידים בציוד שמירה בסטנדרט גבוה. במצב של פתיחת פתחים להם צריך רישוי ספציפי, הרי אנחנו נותנים אופציה לגולשים לקבל את עזרתו של איש מקצוע להנדסה ובניין הנשלח לתחום יישום העבודה ומספק זכאות תקנית בעלות ותעריף נוחים. צרו איתנו קשר בעמוד יצירת הקשר ו/או מלאו טופס הצעה. לשירות במיידיות לעיר ערד התקשרו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *