ניסור בטון בעלי

ניסור בטון בעלי!

תאגיד ניסור בטון זה כוח היהלום ביקוע בטון בעזרת יהלום בעיר עלי

בית עסק KoleTh ותיקים בעשיית כל סוגי שירותי הבטון

בעיר עלי דרך קידוח וחיתוך מבני בטון ביהלום. לרשותינו הרבה מאוד שנות ותק שכולן רצופות מחמאות בעולם הביקוע. אנו עושים שימוש בחומר היעיל ביותר שקיים

ומנתבים שירות מהצפון לדרום. באיזור עלי

המנגנונים המקצועיים שלנו פותחים אופציה לשירות חלומי לכל דרישה שלא תהיה. באתר אפשר לתת מבט על הכמות האדירה של הקידוחים והניסורים שאנו מקיימים הן בעמודי האתר וגם כן בגלריה.

 

לשאלות וכדי לקבל הצעה למחיר הוגן בעלי והסביבה אתם יכולים למלא טופס

להצעה הוגנת כאן ב-KoleTh ו/או בטלפון בשיחת חינם:

העבודות והטיפולים אשר נותנת חברת ניסור בטון זה כוח היהלום לבקע קירות בטון יציקה בלי לכלוכים, מבלי להגיע למצב של סדקים או לחלופין נדנודים ובכמות המזערית ביותר של הפרעה. חיתוך יישומי בטון מכל גודל: עמודי בטון, מבנים בחצר והדברים לא נגמרים כאן. ניתוק מרצפות ומשטחים קשוחים: אבן, סלע, מבנים קשיחים בחצר, מסלולים, חפצים מפלדה, ועוד. יצירה של חלונות לכלל המטרות האפשריות: לגג, בוידעמים, ממ"דים, אשנבים ופה זה רק מתחיל. מענה למקומות מפלט: הרחבה של הכניסה, אשנבים וזה לא נגמר כאן. אינספור סוגי חציבות בהילוות קומפרסור. סיוע בתעלות אשפה: קידוח, חיתוך, הפרדה, והוצאה. השמדה של מבנים קיימים ללא פגע והן בידול בתים. קדיחה גדולה למכונת ייבוש כביסה, לצינוריות המים, תעלות חשמל ונטות וזה לא נגמר כאן. ביקוע בטון ע"י קומפרסור לפירוק מבוקר כולל ניקוי.

ביקוע רצפת בטון וגם נסירה תבניות מבטון ומערכת צינורות עשויה בטון. ייחודי בחברת ניסור בטון: ניסור בטון בעלי

חברתנו הינה מיוחדת בכך שהיא היחידה בישראל המביאה מנהלי עבודה מוסמכים באיזור הפעולה לאבטחה רצופה של הפועלים ולא אנשים מגורם אחר. שלל מפקחי הטיפול הם שכירים מן המניין של חברת koleth עשייה זו מאפשרת שירות איכותי, בטוח, ומהיר באיזורי האופרציה. כל הקודחים והמנסרים בחברתנו קיבלו קורסי שמירה ועוד קורסים, ויבטיחו אבטחה גבוהה ושמירה על הנכס בו יוצא לפועל השירות. כל הפועלים בחברה שלנו מאובזרים במכשירי ביטחון בתקן גבוה. במקרים של פתיחה של אשנבים הזקוקים לאישור מיוחד, באתר זה אנו נותנים אופציה ללקוחותינו את שרותיו של איש מקצוע להנדסת בניין הבא לתחום עשיית הקידוח או הניסור ומספק זכות תקנית בעלות ותעריף זולים. פנו אלינו בפינת יצירת הקשר או לחלופין בטופס לקבלת הצעה. לסיוע במיידיות לעלי צלצלו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *