ניסור בטון בעין נקובא

ניסור בטון בעין נקובא!

חברת Kole-Th ביקוע בטון תוך שימוש ביהלום בעין נקובא

חברת ניסור בטון בע”מ ותיקים בלבצע את כל סוגי שירותי הבטון

הקיימות על ידי קדיחת וחיתוך בטונדות עם יהלום. יש מאחורינו הרבה מאוד שנות ותק שכולן מלאות המלצות בעולם ביקוע הבטון. אנו עובדים עם חומר ובאבזור היעיל ביותר שנמצא

ומספקים סיוע בכל רחבי המדינה. בעין נקובא והסביבה

הסגלים היעילים מאפשרים מענה מעולה לכל צורך. באתרנו פשוט לראות מגוון סוגי הביקועים והקידוחים שאנחנו עושים זה מתחיל בעמודי האתר והן בפינת התמונות.

 

לייעוץ וכדי לקבל הצעה למחיר הוגן בעין נקובא והסביבה ביכולתכם למלא טופס

להצעה פה באתר ו/או צלצלו בלי תשלום:

הפרוייקטים שאותם מציעה חברת ניסור בטון זה כוח היהלום חיתוך קיר שעשוי מבטון מזוג ללא התלכלכויות, בלי שברים / הרעדות ובמינימום בלאגן. לקדוח יישומי בטון מכל גודל: עמודים, חומות, תקרות, מדרכה וזה לא נגמר כאן. חיתוך רצפות ומשטחים קשוחים: סלעים, אבנים, מבנים קשיחים בחצר, דרכי עפר, חפצים מפלדה, וכו'… פתיחה של פתחים לכלל המטרות האפשריות: לגג, לבוידם, ממ"דים, אשנבים והרשימה ממשיכה. שירות נקודות ריכוז בזמן מלחמה: הגדלת דלתות, אשנבים והרשימה ארוכה. מגוון סוגי חציבות בהילוות של מכשיר דחיסה. סיוע בפירי זבל: קידוח, ניתוק, נסירה ופינוי. פירוק חדרים ללא נזק והן בידול בתי עסק. נקדח עבורכם בצורה מעוגלת למייבש, למערכת המים, ארונות החשמל פתחי אוורור ופה זה רק מתחיל. פיצוח בטונדות באמצעות מכשיר לדחיסה לביקוע מדויק יחד עם ניקוי.

נסירה רצפה עשויה אספלט או בטון וגם חיתוך בטונדות וצנרת שעשויה מבטון. רק באתרנו ניסור בטון: ניסור בטון בעין נקובא

החברה הבלעדית ברשת ששולחת מפקחי עסק מתורגלים באיזורי הביצוע לאבטחה תדירה של הקודחים שלנו ולא קבלי משנה מגורם אחר. כל מנהלי העבודה הם עובדים מן המניין שבחברה שלנו koleth פעולה זו מביאה שירות מצוין, מוגן, ומיידי באיזורי הביצוע. שלל הפועלים בחברתנו קיבלו קורסי ביטחון וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, ויבטיחו הגנה גבוהה וביטחון על המקום ששם יוצא לפועל השירות. כל עובדי חברה שלנו מחזיקים טכנולוגיית ביטחון בסטנדרט קומפלט. במקרה של פתיחה של חלונות הנצרכים לרישוי ספציפי, הרי אנו מאפשרים למתקשרים לקבל את עזרתו של איש מקצוע להנדסה ובניין המובא לתחום יישום הטיפול ונותן אישור מקצועי בתעריף זול. הרימו אלינו טלפון ב-“צור קשר” / מלאו טופס הצעה. לשירות ללא המתנות לעיר עין נקובא אנו בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *