ניסור בטון בסלמה

ניסור בטון בסלמה!

תאגיד Kole-Th ביקוע בטון תוך שימוש ביהלום בסלמה והסביבה

בית עסק KoleTh מתמחה בעשייה של כל מיני שירותי הבטון

הקיימות בעזרת קדיחה וחיתוך מבני בטון תוך שימוש ביהלום. אנחנו מתגאים בהרבה מאוד שנות ותק שכולו טוב בעולם ביקוע הבטון. הננו משתמשים בחומר ובאבזור העדכני ביותר שנמצא

ומעניקים טיפול ברחבי הארץ. באיזור סלמה

הצוותים האיכותיים פותחים אופציה למענה נפלא לכל דרישה. אצלנו באתר KoleTh יתאפשר לכם להביט בהמון סוגים של כל הקידוחים והניסורים שאנחנו מקיימים החל בדפי האתר וכן בפינת התמונות.

 

למידע נוסף וכדי להשיג הצעה משתלמת בעיר סלמה עליכם למלא טופס

להצעה הוגנת בנושא ניסור בטון באתרנו או חייגו בשיחת חינם:

הפרוייקטים שאותם מעניקה חברתנו: ביקוע קיר עשוי בטוי יצוק ללא לכלוכים, עם אפס בקיעים ולחלופין נדנודים ובכמות המזערית ביותר של הפרעה. קדיחה דברים עשויים בטון מכל גודל: עמודי בטון, מדרכה וזה לא נגמר כאן. ניתוק משטחים קשוחים: אבן, סלע, מדרכה, נתיבים, דברי ברזל, ופה זה רק מתחיל. פתיחה של אשנבים קטנים וגדולים: עליות גג, למחסן, מקלטים, אשנבים ועוד. טיפול נקודות ריכוז בזמן מלחמה: הגדלה של הכניסה, חלונות והרשימה ממשיכה. המון סוגים של קדיחות בליווי מדחס. שירות בפירי זבל: קידוח, נתיקה, ניסור וניקוי. הריסת מבנים קיימים ללא חיבול וכן הפרדה של דירות. נקדח עבורכם קידוח עגול למכונה לייבוש, למערכת המים, תעלות חשמל ונטות והדברים לא נגמרים כאן. פילוח בטון ע"י מדחס להפרדה מבוקרת כולל פינוי.

חיתוך רצפה עשויה אספלט או בטון והן ביקוע בטונדות וצנרת שעשויה מבטון. ייחודי בחברתנו ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון בסלמה

חברתנו היא מיוחדת בכך שהיא היחידה במדינה המספקת אחראים מוסמכים בתחום הפעולה לשמירה תמידי על הפועלים ולא אנשי פיקוח חיצוניים. 100% ממפקחי השירות הם לא אחרים מאנשי מקצוע בדרג גבוה של חברת ניסור בטון. עשייה זו מאפשרת שירות מצוין, בטוח, ובלי להמתין באיזורי הפעילות. שלל המנסרים והקודחים בחברת KoleTh עשו קורסי הגנה והדרכות גובה וידאגו לשמירה גבוהה ואבטחה על האיזור ששם תיעשה המלאכה. כל המנסרים והקודחים בחברה שלנו, KoleTh מחזיקים מכשירי אבטחה תקני מלא. במקרים של פתיחת פתחים שצריך אישור מיוחד, אנחנו מאפשרים למזמינים שלנו להשיג את הסיוע של איש מקצוע להנדסת בניין הבא לתחום מימוש הקידוח או הניסור ותורם רשות תקנית בתשלום נוח!! דברו איתנו באיזור יצירת הקשר וזה יכול להיות גם בבמילוי טופס הצעת מחיר. לסיוע במיידיות לסלמה והסביבה חייגו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *