ניסור בטון בסולם

ניסור בטון בסולם!

חברת Kole-Th לנסר בטון עם יהלום בסולם והסביבה

תאגיד KoleTh משופשפים בעשיית כל סוגי עבודות הבטון

הקיימות על ידי קידוח וניסור מבני בטון תוך שימוש ביהלום. לרשותינו 27 שנות מוניטין של שכולן רצופות תשבוחות בסקטור. באתר זה הצוות משתמש בחומר ובאבזור הכי חדיש שישנו

ומנתבים שירות ברחבי המדינה. בעיר סולם

הצוותים המתקדמים פותחים אופציה למענה ענק לכל דרישה. אצלנו באתר KoleTh פשוט לתת מבט על מגוון סוגי הקידוחים והניסורים שאנחנו מקיימים זה מתחיל בדפי האתר וגם בגלריה שלנו.

 

לייעוץ וכדי שתקבלו הצעה הוגנת בסולם והסביבה אנו מציעים לכם למלא טופס

להצעת עלות באתר או התקשרו ללא תוספת תשלום:

הפרויקטים אשר אותם נותנת חברת ניסור בטון זה כוח היהלום נסירה קירות בטון יציקה מבלי להגיע למצב של לכלוכים, מבלי להגיע למצב של חרכים ו/או טלטולים ובכמות מינימלית של רעש. ניסור יישומי בטון לכלל המטרות האפשריות: עמודים, חומות, תקרות, מדרכות והרשימה ממשיכה. חיתוך רצפות ומשטחים קשיחים במיוחד: אספלט, מדרכות, דרכים, חפצים מברזל, והרשימה ממשיכה. חיתוך ליצירת אשנבים לכל מטרה ועניין: לגג, למרתף, נקודות ריכוז בזמן מלחמה, אדניות והרשימה ממשיכה. סיוע נקודות ריכוז בזמן מלחמה: הגדלת דלתות, חלונות וכיוצא באלה. אינספור סוגי חפירות יחד עם מדחס. סיוע בפירים: קידוח, חיתוך, הפרדה, וניקוי. הריסת מבנים קיימים מבלי להגיע למצב של פגיעה וכן הפרדה של חדרים. קדיחה מעוגלת למכונה לייבוש, לצינור המים, ארונות החשמל ונטות וכו'… חיתוך בטונדות באמצעות מכשיר לדחיסה להפרדה מדוקדקת עם פינוי.

ביקוע רצפת בטון וגם כן חיתוך תבניות מבטון וצנרת שעשויה מבטון. רק בתאגיד ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון בסולם

החברה שלנו היא מיוחדת בכך שהיא היחידה בישראל המפעילה מפקחי שירות אמונים באיזורי האופרציה לשמירה תמידי על העובדים ולא בודקים מגורם אחר. כל מנהלי העבודה הינם קודחים ומנסרים מן המניין שבחברתנו ניסור בטון. עשייה כזו מספקת מתן מענה מקצועי, מאובטח, וללא המתנות באיזור הביצוע. כל הפועלים בחברתנו מקבלים הדרכות בטיחות וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, וישמרו על בטיחות אישית והגנה על הרכוש ששם ייעשה השירות. כל העובדים בחברתנו מחזיקים טכנולוגיית ביטחון תקני גבוה. במקרה של פתיחה של צוהרים שצריך זכאות מיוחדת, הרי אנו מאפשרים למתקשרים להשיג את עזרתו של איש הנדסה ובניין הבא לאיזור הפעלת הקידוח או הניסור ונותן רשות תקנית במחיר הוגן. צרו איתנו קשר ב-“צור קשר” או לחלופין בטופס הצעה משתלמת. למענה ללא המתנות לאיזור סולם הרימו טלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *