ניסור בטון בנתניה

ניסור בטון בנתניה!

בית עסק Kole-Th חיתוך בטון עם יהלום בנתניה

בית עסק KoleTh מנוסים בעשייה של כל סוגי טיפולי הבטון

הקיימות על ידי קדיחה ולחתוך בטון תוך שימוש ביהלום. לרשותינו הרבה מאוד שנים של שכולן רצופות מחמאות בתחום. אנחנו משתמשים בהציוד הכי חדיש שקיים

ומספקים סיוע ברחבי המדינה. בעיר נתניה

צוותי העובדים המעולים מעניקים אפשרות לשירות מדליק לכל עניין. אצלנו באתר KoleTh אתם יכולים לתת מבט על מגוון סוגי הניסורים והביקועים שאנחנו מקיימים גם בדפי האתר וכן בפינת התמונות.

 

למידע נוסף וכדי שתקבלו הצעה הוגנת בעיר נתניה מלאו טופס

הצעת מחיר פה באתר או לחלופין התקשרו ללא תוספת תשלום:

הפרוייקטים אשר אותם מעניקה חברתנו: לבקע קיר שעשוי מבטון מזוג עם אפס לכלוכים, עם אפס שברים או זעזועים ובכמות המינימלית ביותר של הפרעה. קידוח דברים עשויים בטון לכלל המטרות האפשריות: חומה עשוית בטון, מבנים בחצר וכו'… נתיקה של משטחים מוקשחים: סלע, אבן, מדרכה, נתיבים, חפצים מפלדה, וכו'… פתיחה של חלונות קטנים וגדולים: עליות גג, בוידעמים, ממ"ד, אדניות וכו'… שירות מקלטים: הרחבה של הכניסה, חלונות והרשימה ארוכה. המון סוגי חפירות בלוויה של מכשיר דחיסה. טיפול בתעלות פסולת: קדיחה, חיתוך, נסירה והוצאה. הריסה של מבנים קיימים עם אפס חבלה וכן בידול דירות. נקדח עבורכם קידוח עגול למכונת ייבוש כביסה, לצינוריות המים, ארונות החשמל ונטות ופה זה רק מתחיל. ניתוק בטון ע"י קומפרסור לפירוק מבוקר עם הוצאה.

ביקוע רצפה עשויה בטון והן ביקוע בטונדות וצנרת שעשויה מבטון. רק בחברתנו ניסור בטון: ניסור בטון בנתניה

חברת KoleTh היא הבלעדית ברשת המספקת אחראים מתורגלים באיזורי הפעילות לפיקוח תכופה של אנשינו ולא בודקים מגורם אחר. שלל המפקחים הינם שכירים כדרך קבע שבחברה שלנו ניסור בטון. עשייה זו מגישה טיפול מצוין, מוגן, וזריז בתחום הפעילות. שלל הקודחים והמנסרים בחברה שלנו עברו לימודי אבטחה והדרכות גובה ומבטיחים בטיחות אישית ושמירה על הקניין ששם יתבצע השירות. שלל הקודחים והמנסרים בחברתנו מאובזרים בטכנולוגיית ביטחון סטנדרטי מלא. במצב של פתיחה של אשנבים שצריך זכאות ספציפית, הרי אנחנו נותנים אופציה למתקשרים להשיג את שרותיו של אינג'ינר הבא לאיזור קיום השירות ומספק אישור מקצועי בתעריף זול. הרימו אלינו טלפון ב-“צור קשר” ואף בטופס לקבלת הצעה הוגנת. לסיוע בלי המתנות לנתניה והסביבה הרימו טלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *