ניסור בטון בנשר

ניסור בטון בנשר!

תאגיד Kole-Th חיתוך בטון בעזרת יהלום באיזור נשר

תאגיד KoleTh מתמחה בביצוע כל סוגי שירותי הבטון

בנשר באמצעות לקדוח ולחתוך מבני בטון ביהלום. אנו מתגאים בלמעלה משני עשורי ותק שכולן טוב בסקטור. אנחנו עושים שימוש באיבזור הכי חדיש שנמצא

ומנתבים טיפול בכל נקודה מרכזית בארץ. בנשר והסביבה

המנגנונים המעולים פותחים אופציה לסיוע מדליק לכל דרישה. פה באתר פשוט לראות אינספור הניסורים והביקועים שאנחנו מוציאים לפועל הן בשלל העמודים וגם בגלריה.

 

לייעוץ וכדי שתקבלו הצעה הוגנת בנשר אתם יכולים להשלים טופס

להצעת עלות באתר או לחלופין חייגו ללא תשלום:

הפרויקטים אשר מציעה חברת ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור קיר עשוי בטוי יצוק בלי צורך לנקות, עם אפס בקיעים ולחלופין זעזועים ובכמות המזערית ביותר של בלאגן. קידוח דברים עשויים מבטון מכל גודל: חומה עשוית בטון, מדרכות ופה זה רק מתחיל. ניתוק משטחים קשיחים: סלע, אבן, מדרכות, משעולים, פלדה, וכו'… חיתוך ליצירה של חלונות מכל גודל: לגג, בוידמים, ממ"ד, אשנבים והדברים לא נגמרים כאן. מענה לבממ”דים: הגדלת דלתות, אדניות וכיוצא באלה. אינספור מיני כריות בליווי קומפרסור. מענה בפירים: קדיחה, פילוח, הפרדה, והוצאה. השמדה של מקומות עם אפס חיבול וכן בידול דירות. נקדח עבורכם קידוח עגול למייבש כביסה, למערכת המים, ארונות החשמל פתחי אוויר והדברים לא נגמרים כאן. פילוח בטונדות בעזרת מכשיר דחיסה להפרדה מבוקרת כולל פינוי.

חיתוך רצפת אספלט או בטון וכן ביקוע תבניות מבטון וצנרת עשויה בטון. בלעדי בחברת ניסור בטון: ניסור בטון בנשר

החברה בין היחידות ברשת המספקת מפקחי טיפול מאומנים באיזורי האופרציה לאבטחה רציפה של הקודחים שלנו ולא אנשים מגורם זר. שלל המפקחים הינם אנשי מקצוע כדרך קבע שבחברה שלנו ניסור בטון. עשייה כזו מאפשרת שירות איכותי, מוגן, וללא המתנות באיזור הפעולה. שלל השכירים בחברת KoleTh עברו הדרכות בטיחות והדרכות גובה וישמרו על אבטחה גבוהה והגנה של הקניין ששם נעשה השירות. כל הקודחים והמנסרים בחברה שלנו, KoleTh מצויידים בציוד שמירה תקני מדויק. במקרים של פתיחת פתחים להם נדרש אישור מיוחד, הרי אנו נותנים אופציה למזמינים שלנו לקבל את העזרה של איש מקצוע להנדסה ובניין המובא לתחום הפעלת הזמנתם ומספק רשות תקנית בתמחור זול. אנחנו כאן באיזור יצירת הקשר וזה יכול להיות גם בבמילוי טופס הצעה לעלות. לסיוע ברגע זה לעיר נשר אנחנו בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *