ניסור בטון בנורדיה

ניסור בטון בנורדיה!

בית עסק Kole-Th לנסר בטון ביהלום! בעיר נורדיה

תאגיד ניסור בטון בע”מ משופשפים בעשייה של כל סוגי שירותי הבטון

הקיימות באמצעות לקדוח ונסירת בטונדות בעזרת יהלום. אנו מתגאים בהרבה מאוד שנות ותק שכולן טוב בסקטור. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה והאיבזור העדכני ביותר שנמצא

ומספקים מענה ברחבי הארץ. באיזור נורדיה

המנגנונים המצוינים פותחים אופציה לשירות ברמה לכל דרישה שלא תהיה. פה באתר ניתן לתת מבט על מגוון סוגי הקידוחים והניסורים שאנו מוציאים לפועל החל בשלל העמודים וגם כן בגלריה שלנו.

 

לתשובות ולקבלת הצעת מחיר בעיר נורדיה אנו מציעים לכם למלא טופס

לקבלת הצעת מחיר משתלמת פה באתר / בטלפון ללא עלות:

השירותים שאותם נותנת החברה: לחתוך קיר שעשוי מבטון יצוק ללא אבק, בלי חרכים ולחלופין זעזועים ובכמות המינימלית ביותר של ווליום. נסירה בטונדות מכל סוג: חומה עשוית בטון, מדרכה ועוד. פילוח של רצפות ומשטחים קשוחים: אספלט, מדרכות, שבילים, דברי ברזל, והרשימה ממשיכה. חיתוך ליצירת אשנבים בכל גודל: עליות גג, למרתף, מקומות מפלט, אשנבים ופה זה רק מתחיל. שירות מקומות מפלט: הרחבת הכניסה, אדניות וכיוצא בזאת. מגוון מינים של קדיחות פלוס קומפרסור. מענה בפירי זבל: קידוח, נתיקה, הפרדה, וסילוק. הריסת דירות ללא חבלה וגם כן בידול מקומות. נקדח עבורכם קידוח עגול למכונה לייבוש, לצינוריות המים, תעלת החשמל צוהרי אוורור ועוד. ניתוק בטון על ידי מכשיר דחיסה להפרדה מדוקדקת עם פינוי.

ביקוע רצפה עשויה אספלט או בטון והן חיתוך תבניות עשויות בטון ומערכת צינורות עשויה בטון. אקסקלוסיבי בחברת ניסור בטון: ניסור בטון בנורדיה

חברת KoleTh היא מיוחדת בכך שהיא היחידה בשוק ששולחת מפקחי עבודות מקצועיים באיזורי האופרציה לשמירה תמידי על העובדים ולא בודקים מגורם אחר. שלל מפקחי העסק מגיעים כמנסרים וקודחים בדרג גבוה שלנו בניסור בטון. פעולה זו מביאה סיוע מצוין, מוגן, ויעיל בתחום הפעולה. כל הקודחים והמנסרים בחברה שלנו, KoleTh עשו קורסי שמירה וקורסים נוספים, ודואגים לביטחון גבוה וביטחון על הנכס בו מתבצעת העבודה. שלל השכירים בהחברה מאובזרים בחפצי ביטחון בסטנדרט מלא. במצבים של פתיחה של אשנבים להם צריך רישוי ספציפי, הרי אנחנו מאפשרים למתקשרים להשיג את סיועו של איש הנדסה הנשלח לתחום יישום הפרוייקט ומעניק אישור מקצועי בתשלום זול. הרימו אלינו טלפון בעמוד יצירת הקשר או לחלופין בטופס לקבלת הצעה לעלות. לשירות ללא המתנה לנורדיה והסביבה צלצלו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *