ניסור בטון במרכז שפירא

ניסור בטון במרכז שפירא!

בית עסק Kole-Th ביקוע בטון בעזרת יהלום במרכז שפירא

בית עסק ניסור בטון בע”מ מנוסים בביצוע כל סוגי שירותי הבטון

באיזור מרכז שפירא על ידי קידוח ולנסר מבני בטון תוך שימוש ביהלום. אנחנו מתגאים ב27 שנות מוניטין של שכולן מלאות המלצות בסקטור. אנחנו משתמשים בטכנולוגיה והציוד העדכני ביותר שקיים

ומספקים מענה ברחבי המדינה. באיזור מרכז שפירא

המנגנונים המקצועיים שלנו מעניקים אפשרות לשירות ענק לכל בקשת שירות. אצלנו באתר תוכלו לתת עיניכם באינספור הקידוחים והניסורים שאנו עושים החל מבעמודי האתר וכן באיזור התמונות.

 

לשאלות ולקבלת הצעה הוגנת בנושא ניסור בטון במרכז שפירא עליכם להשלים טופס

להצעה פה באתר או לחלופין בטלפון ללא עלות:

הטיפולים אותם מספקת חברתנו: נסירה קיר עשוי בטוי מקשה עם אפס לכלוך, בלי חרכים ו/או אגיטציות ובמינימום הפרעה. נסירה יישומי בטון בכל גודל: עמודים, חומות, תקרות, מדרכה והרשימה ממשיכה. חיתוך משטחים קשיחים במיוחד: סלעים, אבנים, מדרכות, כבישים, דברי ברזל, וכו'… פתיחה של אשנבים לכל מטרה ועניין: לגג, מרתפים, מקלטים, חלונות וזה לא נגמר כאן. מענה למקומות מפלט: הרחבת כניסה, פתחים והרשימה ארוכה. כמות אדירה של סוגים של חפירות בעזרת קומפרסור. סיוע בפירי פסולת: קידוח, נתיקה, הפרדה, והוצאה. פירוק בת עסק מבלי להגיע למצב של פגיעה והן בידול מקומות. קדיחה מעוגלת למייבש כביסה, לצינורות, תעלות חשמל פתחי אוויר והרשימה עוד ארוכה. ניסור בטונדות ע"י מכשיר דחיסה לפירוד מדוקדק פלוס הוצאה.

ביקוע רצפה עשויה בטון וגם כן ביקוע קוביות בטון וצנרת שעשויה מבטון. רק בחברת ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון במרכז שפירא

החברה שלנו היא מיוחדת בכך שהיא היחידה ברשת המפעילה מפקחי עבודות מוסמכים בתחום הביצוע לבדיקה פרמננטית של אנשי המקצוע ולא אנשי פיקוח חיצוניים. שלל מפקחי השירות באים כקודחים ומנסרים מן המניין שאנחנו מחזיקים בניסור בטון. עשייה כזו מביאה סיוע מעולה, אמין, ובלי להמתין בתחום הפעולה. שלל השכירים בחברת KoleTh יקבלו לימודי שמירה וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, ושומרים על אבטחה גבוהה וביטחון על הקניין ששם יתבצע השירות. כל המנסרים והקודחים בחברה שלנו מאובזרים במכשירי ביטחון תקני יסודי. במקרה של פתיחה של צוהרים המצריכים רשות ספציפית, הרי אנחנו נותנים אופציה למזמינים שלנו לקבל את סיועו של איש מקצוע להנדסת בניין המובא לאיזור קיום הטיפול ונותן רישוי תקני בתשלום זול. הרימו אלינו טלפון בפינת יצירת הקשר / מלאו טופס הצעת מחיר. למענה בלי המתנות לאיזור מרכז שפירא אנחנו בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *