ניסור בטון במעלות-תרשיחא

ניסור בטון במעלות-תרשיחא!

תאגיד Kole-Th ביקוע בטון תוך שימוש ביהלום בעיר מעלות-תרשיחא

תאגיד ניסור בטון בע”מ ותיקים בהוצאה לפועל של כל סוגי עבודות הבטון

הקיימות דרך קדיחת וביקוע מבני בטון בעזרת יהלום. אנחנו מתגאים בשנות ותק רבות שכולן רצופות מחמאות בעולם הביקוע. באתר זה הצוות משתמש באיבזור היעיל ביותר שיש

ונותנים סיוע מהדרום לצפון. בעיר מעלות-תרשיחא

הצוותים האיכותיים הם אלה שמאפשרים שירות אדיר לכל עניין. אצלנו באתר תהיה לכם את האופציה לצפות בהמון סוגים של כל הביקועים והקידוחים שאנו מקיימים החל בעמודי האתר וכן באיזור התמונות.

 

לתשובות ובשביל הצעה באיזור מעלות-תרשיחא עליכם למלא טופס

להצעה הוגנת בנושא ניסור בטון פה באתר או הרימו אלינו צלצול בלי כסף:

הפרויקטים אשר מעניקה חברת ניסור בטון זה כוח היהלום לבקע קירות בטון מזוג ללא לכלוכים, מבלי להגיע למצב של בקיעים ו/או טלטולים ובכמות מינימלית של בלאגן. לחתוך יישומי בטון בכל גודל: תקרה מבטון, מדרכה ופה זה רק מתחיל. נתיקה של משטחים קשים מאוד: אבן, סלע, מבנים קשיחים בחצר, דרכי עפר, ברזלים והרשימה ממשיכה. חיתוך לשם יצירת פתחים לכל מטרה ועניין: עליות גג, לבוידם, מקלטים, אשנבים וכו'… מענה לנקודות ריכוז בזמן מלחמה: הגדלת דלתות, חלונות וכד'. שלל מיני חציבות בעזרת מכשיר לדחיסה. טיפול בפירי זבל: קידוח, פילוח, הפרדה, והוצאה. פירוק מקומות מבלי להגיע למצב של נזק וגם הפרדת מבנים. נקדח עבורכם קידוח עגול למייבש כביסה, לצינור המים, תעלות חשמל פתחי אוויר וכו'… ניתוק מבנים מבטון ע"י מדחס לביקוע מפוקח עם סילוק.

נסירה רצפה עשויה בטון ובהתאם חיתוך בטונדות וצנרת מבטון. בלעדי בחברתנו ניסור בטון: ניסור בטון במעלות-תרשיחא

חברתנו הינה מיוחדת בכך שהיא היחידה בשוק המפעילה מפקחים מוסמכים בתחום האופרציה להגנה פרמננטית של השכירים שלנו ולא אנשים מגורם חוץ. שלל המפקחים הם שכירים בדרג גבוה שבחברה שלנו koleth התערבות כזו מאפשרת טיפול מעולה, מוגן, וזריז בתחום הביצוע. שלל העובדים בחברת KoleTh יקבלו קורסי ביטחון ועוד קורסים, ומבטיחים שמירה גבוהה ושמירה על האיזור ששם תיעשה המלאכה. שלל אנשי המקצוע בחברה שלנו, KoleTh מאובזרים במכשירי הגנה בסטנדרט ללא רבב. במקרים של פתיחת פתחים שצריך זכאות ספציפית, הננו מאפשרים למתקשרים להשיג את הסיוע של אינג'ינר המובא לתחום ההוצאה לפועל של הזמנתם ומעניק היתר תקני בתעריף זול. התקשרו אלינו בעמוד יצירת הקשר ו/או בטופס הצעה לעלות. לשירות במיידיות למעלות-תרשיחא אנו בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *