ניסור בטון במעלה אדומים

ניסור בטון במעלה אדומים!

בית עסק ניסור בטון זה כוח היהלום חיתוך בטון תוך שימוש ביהלום באיזור מעלה אדומים

תאגיד KoleTh מעולים בלבצע את כל סוגי עבודות הבטון

בעיר מעלה אדומים ע"י לקדוח וביקוע מבני בטון בעזרת יהלום. יש לנו שנים רבות של שכולו טוב בתחום. אנחנו עושים שימוש בהציוד העדכני ביותר שקיים

ומביאים טיפול בכל המדינה. באיזור מעלה אדומים

הסגלים המצוינים מעניקים אפשרות לסיוע עולמי לכל בקשת שירות. אצלנו באתר KoleTh קל לראות אינספור הביקועים והקידוחים שאנו מקיימים זה מתחיל מבדפים עצמם וגם כן בפינת התמונות.

 

לייעוץ וכדי שתקבלו הצעה הוגנת באיזור מעלה אדומים ביכולתכם למלא טופס

להצעה אצלנו באתר KoleTh ו/או הרימו אלינו צלצול בלי כסף:

המשימות והטיפולים אשר מעניקה החברה: ניסור קיר עשוי בטוי יציקתי עם אפס אבק, עם אפס חריצים / הרעדות ובמינימום ווליום. לקדוח יישומי בטון קטנים וגדולים: קירות, מבנים בחצר והרשימה עוד ארוכה. ביקוע של משטחים קשוחים: סלע, אבן, מבנים קשיחים בחצר, שבילים, דברי ברזל, ועוד. חיתוך לשם יצירת חלונות בכל גודל: עליות גג, בוידמים, מקלטים, חלונות והרשימה ממשיכה. טיפול נקודות ריכוז בזמן מלחמה: הרחבת כניסה, חלונות וכיוצא באלה. מגוון סוגי כריות בהילוות של מכשיר דחיסה. סיוע בתעלות אשפה: קידוח, פילוח, ניסור וטיהור. הריסת חדרים בלי חבלה והן הפרדה של מקומות. נקדח עבורכם בצורה מעוגלת למכונה לייבוש, לצינוריות המים, פתחי החשמל פתחי אוורור והרשימה עוד ארוכה. פילוח בטון באמצעות מדחס לפהרדה מפוקחת יחד עם הוצאה.

חיתוך רצפת אספלט או בטון והן נסירה תבניות מבטון וצינורות בטון. בלעדי באתר של ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון במעלה אדומים

חברת KoleTh היא הבלעדית בארץ השולחת מפקחים מקצועיים באיזורי הביצוע לביטוח ואבטחה פרמננטית של אנשינו ולא אנשי פיקוח מגורמים חוץ. כל מנהלי העבודה באים כפועלים מן המניין שבשורותינו בkoleth פעולה זו מספקת שירות מצוין, אמין, ומיידי באיזורי הביצוע. שלל אנשי המקצוע בחברה שלנו, KoleTh עושים קורסי שמירה והדרכות גובה ומבטיחים אבטחה גבוהה והגנה של האיזור ששם ייעשה השירות. כל הקודחים והמנסרים בחברה שלנו מאובזרים בחפצי הגנה בסטנדרט ללא רבב. בסיטואציה של פתיחה של צוהרים שצריך אישור מיוחד, אנחנו מאפשרים למתקשרים להשיג את סיועו של איש מקצוע להנדסה ובניין המובא לתחום מילוי העבודה ומעניק זכות תקנית בעלות ותעריף זולים. התקשרו אלינו באיזור יצירת הקשר ואף בטופס הצעת עלות משתלמת. לשירות ברגע זה לאיזור מעלה אדומים התקשרו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *