ניסור בטון במעיליא

ניסור בטון במעיליא!

חברת Kole-Th ניסורי בטון תוך שימוש ביהלום בעיר מעיליא

תאגיד ניסור בטון בע”מ מתמחה בלבצע את כל סוגי שירותי הבטון

במעיליא והסביבה על ידי קדיחה ולחתוך בטונדות תוך שימוש ביהלום. לרשותינו למעלה משני עשורי ותק שכולן טוב בעולם הביקוע. באתר זה הצוות משתמש בטכנולוגיה והאיבזור היעיל ביותר שישנו

ומעניקים מענה ברחבי הארץ. באיזור מעיליא

הצוותים המקצועיים שלנו הם אלה שמאפשרים מענה מושלם לכל דרישה שלא תהיה. כאן באתר ניתן לצפות בהכמות האדירה של הקידוחים והניסורים שאנחנו עושים הן בדפים עצמם וכמובן בגלריות.

 

למידע נוסף וכדי שתקבלו הצעה הוגנת בעיר מעיליא ביכולתכם למלא טופס

הצעת מחיר אצלנו באתר או הרימו אלינו טלפון בלי כסף:

הפרויקטים אשר נותנת חברת ניסור בטון זה כוח היהלום לנסר קיר עשוי בטוי מזוג מבלי להגיע למצב של אבק, בלי סדקים / נדנודים ובמינימום בלאגן. נסירה בטונדות מכל גודל: עמודים, חומות, תקרות, מדרכות ופה זה רק מתחיל. פילוח של רצפות ומשטחים מוקשחים: סלע, אבן, מבנים קשיחים בחצר, כבישים, מתכות והדברים לא נגמרים כאן. יצירה של פתחים לכל מטרה ועניין: לגג, לבוידעם, מקומות מפלט, אשנבים וכו'… מענה לבממ”דים: הגדלה של הכניסה, חלונות וכו'. שלל מיני קדיחות בליווי מדחס. טיפול בפירי אשפה: קדיחה, ניתוק, ניסור וטיהור. פירוק בת עסק ללא חבלה ובהתאם בידול חדרים. קידוח עגול למייבש, לצינורות, תעלת החשמל פתחי אוויר וזה לא נגמר כאן. פיצוח בטונדות בעזרת מדחס לפירוק מבוקר פלוס ניקוי.

חיתוך רצפה עשויה בטון וגם כן ניסור תבניות עשויות בטון וצנרת מבטון. רק בחברת ניסור בטון: ניסור בטון במעיליא

החברה שלנו הינה מיוחדת בכך שהיא היחידה במדינה השולחת מפקחי שירות מנוסים באיזורי הביצוע לפיקוח תדירה של המנסרים שלנו ולא מפקחים חיצוניים. שלל מפקחי השירות הם לא אחרים מעובדים כדרך קבע של חברת ניסור בטון. עשייה כזו מספקת שירות על רמה, ממוגן, ומהיר בתחום הפעילות. שלל הפועלים בחברת KoleTh יעברו לימודי ביטחון ועוד קורסים, וידאגו להגנה גבוהה והגנה של הרכוש ששם נעשה השירות. שלל הקודחים והמנסרים בחברה שלנו מאובזרים בטכנולוגיית הגנה סטנדרטי מלא. במצבים של פתיחה של צוהרים הנצרכים להיתר ייחודי, אנחנו מאפשרים למזמינים שלנו לקבל את שרותיו של איש מקצוע להנדסה ובניין הבא לתחום ביצוע הניסור או הקידוח ומספק זכות תקנית בתמחור נוח! פנו אלינו ב-“צור קשר” וזה יכול להיות גם בבטופס לקבלת הצעה לעלות. לשירות בלי המתנות לאיזור מעיליא אנחנו בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *