ניסור בטון במזרעה

ניסור בטון במזרעה!

חברת Kole-Th לנסר בטון ביהלום! בעיר מזרעה

בית עסק KoleTh מומחים בעשייה של כל סגנונות עבודות הבטון

במזרעה באמצעות לקדוח ונסירה של מבני בטון עם יהלום. יש מאחורינו שנות ותק רבות שכולן רצופות תשבוחות בתחום. אנחנו עושים שימוש בחומר ובאבזור הכי חדיש שיש

ומנתבים שירות בכל המדינה. במזרעה

צוותי העובדים המקצועיים שלנו הם אלה שמאפשרים שירות אדיר לכל צורך. כאן באתר תצליחו לראות המון סוגים של כל הקידוחים והניסורים שאנחנו מקיימים הן בדפים עצמם וכמובן בפינת התמונות.

 

לבירורים וכדי לקבל הצעה למחיר הוגן במזרעה והסביבה ביכולתכם להשלים טופס

להצעת עלות באתרנו או הרימו אלינו טלפון ללא עלות:

הפרויקטים שאותם מציעה החברה שלנו: לחתוך קיר עשוי בטוי יציקה מבלי להגיע למצב של לכלוכים, ללא חריצים או לחלופין זעזועים ובכמות המינימלית ביותר של הפרעה. לנסר דברים עשויים בטון קטנים וגדולים: עמודים, חומות, תקרות, מדרכות וכו'… נתיקה של מרצפות ומשטחים קשים מאוד: סלע, אבן, מדרכות, משעולים, מתכות וזה לא נגמר כאן. חיתוך ליצירה של אשנבים לכל מטרה ועניין: עליות גג, בוידמים, מקומות מפלט, אשנבים וכו'… טיפול נקודות ריכוז בזמן מלחמה: הרחבת כניסה, פתחים וכו'. שלל סוגי קדיחות כולל מכשיר דחיסה. שירות בפירי זבל: קידוח, ביקוע, נסירה ופינוי. פירוק של בתים מבלי להגיע למצב של נזק וכן הפרדה של מקומות. נקדח עבורכם קידוח עגול למכונה לייבוש, לצינוריות המים, פתחי החשמל ונטות ועוד. נתיקה של בטונדות באמצעות מכשיר לדחיסה להפרדה מבוקרת פלוס סילוק.

ניסור רצפה עשויה אספלט או בטון והן ניסור בטונדות וצנרת עשויה בטון. ייחודי בחברתנו ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון במזרעה

החברה שלנו הינה הבלעדית במדינה שמביאה אחראים בקיאים באיזור הפעילות לבדיקה פרמננטית של אנשינו ולא בודקים מגורמים חוץ. שלל מפקחי השירות הינם קודחים ומנסרים איכותיים שבשורותינו בניסור בטון. פעולה זו מביאה טיפול על רמה, בטוח, ומהיר באיזור האופרציה. כל המנסרים והקודחים בחברה שלנו קיבלו קורסי אבטחה וקורסים נוספים, ויבטיחו אבטחה גבוהה ואבטחה על המקום ששם תתבצע המלאכה. שלל העובדים בחברת KoleTh מחזיקים מכשירי הגנה תקני גבוה. במצבי פתיחה של חלונות שצריך רישוי ספציפי, הרי אנו מאפשרים למזמינים שלנו לקבל את טיפולו של איש הנדסת בניין המובא לאיזור הפעלת השירות ומפיק זכות תקנית בתמחור נוח. דברו איתנו בפינת יצירת הקשר ו/או בטופס הצעת מחיר. לדיבור בלי לחכות לעיר מזרעה הרימו טלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *