ניסור בטון במודיעין

ניסור בטון במודיעין!

בית עסק Kole-Th ביקוע בטון תוך שימוש ביהלום באיזור מודיעין

תאגיד ניסור בטון בע”מ מנוסים בעשייה של כל סוגי שירותי הבטון

במודיעין על ידי לקדוח וניסור מבני בטון בעזרת יהלום. אנו מתגאים בלמעלה משני עשורי ותק שכולו טוב בעולם הביקוע. אנו עושים שימוש באיבזור העדכני ביותר שישנו

ונותנים סיוע מהצפון לדרום. באיזור מודיעין

הצוותים המקצועיים שלנו פותחים אופציה לשירות איכותי לכל דרישה שלא תהיה. כאן ב-KoleTh אתם יכולים לראות הכמות האדירה של הקידוחים והניסורים שאנו עושים החל בדפי האתר וגם בגלריה שלנו.

 

למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר משתלמת במודיעין והסביבה אתם יכולים למלא טופס

להצעה הוגנת כאן ב-KoleTh ו/או בטלפון בלי כסף:

הפרוייקטים אשר מעניקה החברה שלנו: ביקוע קירות בטון נסוך בלי צורך בניקיון, עם אפס חרכים או נענועים ובכמות מינימלית של הפרעה. חיתוך דברים עשויים מבטון בכל גודל: עמודים, חומות, תקרות, מדרכות ופה זה רק מתחיל. ביקוע רצפות ומשטחים קשוחים: אבן, סלע, מדרכה, משעולים, דברי ברזל, וזה לא נגמר כאן. חיתוך ליצירה של פתחים מכל סוג: עליות גג, לבוידעם, נקודות ריכוז בזמן מלחמה, אשנבים וזה לא נגמר כאן. סיוע נקודות ריכוז בזמן מלחמה: הרחבה של הכניסה, פתחים וזה לא נגמר כאן. מגוון מיני קדיחות פלוס מדחס. טיפול בפירי זבל: קידוח, ביקוע, ניסור וסילוק. הריסת חדרים בלי היזק וכן הפרדה של בתי עסק. נקדח עבורכם בצורה מעוגלת למכונה לייבוש, למערכת המים, תעלת החשמל ונטות והרשימה ממשיכה. ניתוק בטון דרך מכשיר דחיסה לביקוע מדויק פלוס הוצאה.

ביקוע רצפה עשויה בטון והן חיתוך ריבועי בטון וצנרת שעשויה מבטון. בלעדי בחברת ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון במודיעין

החברה הייחודית בארץ המחזיקה מנהלי עבודה מתורגלים בתחום הפעולה לבדיקה תדירה של הפועלים ולא קבלי משנה מגורם זר. שלל המפקחים הינם פועלים מן המניין שבחברה שלנו ניסור בטון. פעולה זו נותנת סיוע על רמה, מוגן, ויעיל בתחום הפעילות. כל השכירים בהחברה מקבלים קורסי אבטחה והדרכות גובה ויבטיחו בטיחות אישית ושמירה על הנכס בו תתבצע המלאכה. כל הפועלים בחברה שלנו מאובזרים בחפצי אבטחה בתקן קומפלט. במקרים של פתיחה של חלונות המצריכים רישוי ייחודי, הננו מאפשרים למזמינים שלנו להשיג את הסיוע של מהנדס קונסטרוקטור המובא לתחום מימוש הפרוייקט ומפיק זכאות תקנית בעלות ותעריף זולים. התקשרו אלינו ב-“צור קשר” / בטופס הצעת מחיר. לסיוע במיידיות לאיזור מודיעין התקשרו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *