ניסור בטון בלפיד

ניסור בטון בלפיד!

תאגיד Kole-Th ניסורי בטון עם יהלום באיזור לפיד

תאגיד ניסור בטון בע”מ ותיקים בהוצאה לפועל של כל סוגי שירותי הבטון

בלפיד באמצעות קדיחת ולחתוך בטונדות תוך שימוש ביהלום. יש מאחורינו הרבה מאוד שנות ותק שכולו טוב בעולם ביקוע הבטון. הננו משתמשים בחומר ובאבזור הכי חדיש שישנו

ומביאים טיפול בכל המדינה. בעיר לפיד

המנגנונים הרציניים מאפשרים שירות חלומי לכל דרישה. כאן ב-KoleTh אפשר לסקור שלל מיני הביקועים והקידוחים אותם אנו מבצעים החל בעמודי האתר והן בגלריה.

 

לתשובות ולקבלת הצעת מחיר בלפיד והסביבה עליכם למלא טופס

הצעה לעלות באתרנו או חייגו ללא תשלום:

הטיפולים שאותם מציעה החברה שלנו: לבקע קירות בטון יציקתי מבלי להגיע למצב של לכלוך, עם אפס חרכים או הרעדות ובכמות מינימלית של ווליום. ביקוע דברים עשויים מבטון לכלל המטרות האפשריות: קירות, מדרכה וזה לא נגמר כאן. ניתוק של משטחים מוקשחים: סלע, אבן, מדרכה, מסלולים, ברזלים וכו'… חיתוך לשם יצירת פתחים לכלל המטרות האפשריות: לגג, לבוידם, מקלטים, אשנבים והרשימה ממשיכה. טיפול בממ”דים: הגדלה של הכניסה, אדניות וכד'. מגוון מינים של קדיחות בהילוות מכשיר לדחיסה. טיפול בתעלות זבל: קדיחה, חיתוך, הפרדה, וסילוק. פירוק של מבנים קיימים עם אפס היזק והן בידול בתים. קידוח עגול למייבש, לצינוריות המים, פתחי החשמל נקודות אוורור והרשימה עוד ארוכה. חיתוך מבנים מבטון דרך מכשיר דחיסה לפירוק מבוקר פלוס ניקוי.

ביקוע רצפה עשויה אספלט או בטון וגם חיתוך תבניות עשויות בטון וצנרת שעשויה מבטון. בלעדי בחברת ניסור בטון: ניסור בטון בלפיד

החברה מיוחדת בכך שהיא היחידה בשוק שמספקת מפקחי עבודות מנוסים בשטח הפרוייקט להגנה בכל רגע נתון של המנסרים שלנו ולא אנשים חיצוניים. שלל מפקחי השירות הינם קודחים ומנסרים כדרך קבע שבשורותינו בניסור בטון. פעולה זו מספקת שירות איכותי, ממוגן, ומהיר באיזור הפעולה. כלל עובדי החברה עברו קורסי ביטחון וקורסים נוספים, וישמרו על שמירה גבוהה והגנה של הקניין ששם יצא לפועל השירות. כל השכירים בחברת KoleTh מאובזרים במכשירי אבטחה תקני ללא רבב. במקרי פתיחת פתחים המצריכים רישוי ספציפי, באתר זה אנו מאפשרים לגולשים לקבל את עזרתו של מהנדס קונסטרוקטור העושה דרכו לאיזור הפעלת הטיפול ותורם רישוי תקני במחיר הוגן. צרו איתנו קשר בפינת יצירת הקשר ולחלופין בטופס הצעת מחיר. לסיוע בלי לחכות לאיזור לפיד צלצלו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *