ניסור בטון בלוד

ניסור בטון בלוד!

תאגיד Kole-Th חיתוך בטון עם יהלום בלוד

בית עסק KoleTh מתמחה בעשיית כל שירותי הבטון

באיזור לוד דרך קדיחת ונסירת מבני בטון בעזרת יהלום. יש מאחורינו למעלה משני עשורי ותק והמלצות בעולם ביקוע הבטון. הננו עושים שימוש בחומר ובאבזור הטרי ביותר שישנו

ומעניקים סיוע בכל נקודה במדינה. בעיר לוד

צוותי העובדים המקצועיים שלנו פותחים אופציה למענה עולמי לכל דרישה שלא תהיה. באתרנו תוכלו לסקור שלל מיני הביקועים והקידוחים שאנו מוציאים לפועל זה מתחיל מבעמודי האתר וגם בגלריה שלנו.

 

להתייעצות ולקבלת הצעת מחיר משתלמת בעיר לוד אנו מציעים לכם למלא טופס

להצעת עלות אצלנו באתר KoleTh ו/או צלצלו בלי תשלום:

הפרויקטים שאותם מעניקה החברה שלנו: לבקע קיר עשוי בטוי יציקתי ללא לכלוכים, מבלי להגיע למצב של שברים או נענועים ובמינימום של המינימום ווליום. ביקוע בטונדות לכלל המטרות האפשריות: עמוד, חומה, תקרה, מדרכות והדברים לא נגמרים כאן. פילוח רצפות ומשטחים קשיחים במיוחד: סלע, אבן, מדרכות, נתיבים, דברי ברזל, ועוד. יצירה של חלונות לכל מטרה ועניין: עליות גג, בוידמים, מקומות מפלט, אדניות וזה לא נגמר כאן. סיוע מקומות מפלט: הגדלה של הכניסה, אשנבים והרשימה ארוכה. המון סוגים של חפירות בהילוות קומפרסור. שירות בפירים: קידוח, ניתוק, ניסור וסילוק. הריסת מקומות מבלי להגיע למצב של חבלה ובהתאם בידול דירות. קדיחה גדולה למכונה לייבוש, למערכת המים, ארונות החשמל ונטות והרשימה ממשיכה. ביקוע חומרי בטון באמצעות מכשיר דחיסה לפירוק מבוקר יחד עם סילוק.

ביקוע רצפה עשויה בטון וגם נסירה קוביות בטון וצנרת עשויה בטון. ייחודי בתאגיד ניסור בטון: ניסור בטון בלוד

החברה שלנו הינה מיוחדת בכך שהיא היחידה בישראל המפעילה מנהלי עבודה משומנים באיזורי הפעולה לפיקוח רציפה של המנסרים שלנו ולא בודקים מגורם אחר. כל מנהלי העבודה הם שכירים מן המניין שלנו בניסור בטון. פרוצדורה כזו מאפשרת סיוע מעולה, מאובטח, וללא המתנה בתחום הביצוע. כל אנשי המקצוע בהחברה יעברו קורסי שמירה וקורסים נוספים, ומבטיחים ביטחון גבוה ושמירה של הקניין ששם מתבצעת העבודה. כל השכירים בחברתנו מחזיקים טכנולוגיית אבטחה סטנדרטי מקצועי. במצבים של פתיחה של אשנבים הדורשים רישוי ייחודי, הננו מאפשרים למתקשרים לקבל את טיפולו של אינג'ינר העושה דרכו לתחום מימוש ההזמנה ונותן רישוי תקני בתמחור נוח! דברו איתנו ב-“צור קשר” או לחלופין במילוי טופס הצעת מחיר. לדיבור ללא המתנות ללוד והסביבה אנחנו בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *