ניסור בטון בכפר כמא

ניסור בטון בכפר כמא!

חברת Kole-Th ניסור בטון תוך שימוש ביהלום באיזור כפר כמא

חברת KoleTh מתמחה בעשייה של כל טיפולי הבטון

בכפר כמא על ידי קדיחה וניסור בטונדות בעזרת יהלום. אנו מתגאים ב27 שנות מוניטין של שכולן טוב בתחום. הננו משתמשים בטכנולוגיה והציוד המתקדם ביותר שיש

ומביאים שירות בכל רחבי המדינה. באיזור כפר כמא

הסגלים המעולים מעניקים אפשרות לטיפול ברמה לכל עניין. כאן ב-KoleTh ניתן לתת עיניכם בהמון סוגים של כל הקידוחים והניסורים שאנו מעניקים החל מבשלל העמודים וגם בפינת התמונות.

 

לבירורים וכדי להשיג הצעה משתלמת בעיר כפר כמא עליכם למלא טופס

להצעה הוגנת בנושא ניסור בטון כאן ב-KoleTh ו/או הרימו אלינו צלצול ללא תשלום:

הפרויקטים אשר אותם מציעה החברה: לנסר קיר עשוי בטוי שפוך ללא אבק, עם אפס חריצים ו/או נדנודים ובכמות המזערית ביותר של הפרעה. קדיחה יישומי בטון לכל מטרה ועניין: תקרה מבטון, מבנים בחצר וכו'… ניתוק משטחים מוקשחים: סלע, אבן, מבנים קשיחים בחצר, דרכי עפר, פלדה, והדברים לא נגמרים כאן. חיתוך ליצירת אשנבים קטנים וגדולים: לגג, בוידמים, נקודות ריכוז בזמן מלחמה, אשנבים והרשימה עוד ארוכה. שירות בממ”דים: הגדלת דלתות, פתחים וזה לא נגמר כאן. שלל מיני חפירות פלוס מכשיר לדחיסה. טיפול בפירים: קידוח, חיתוך, ניסור והוצאה. הריסה של בת עסק בלי פגיעה והן הפרדה של חדרים. נקדח עבורכם קידוח עגול למכונת ייבוש כביסה, לצינור המים, מעברי החשמל ונטות והרשימה עוד ארוכה. חיתוך חומרי בטון ע"י מכשיר לדחיסה להפרדה מבוקרת עם הוצאה.

חיתוך רצפת אספלט או בטון וכן חיתוך תבניות עשויות בטון וצנרת שעשויה מבטון. רק באתר של ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון בכפר כמא

חברתנו היא הבלעדית בארץ המפעילה מנהלי עבודה אמונים בשטח הפרוייקט לבטיחות קבועה של העובדים ולא אנשים מגורמים חוץ. שלל האחראים באים כעובדים איכותיים שבשורותינו בkoleth פעולה זו נותנת שירות מצוין, מבוטח, ובלי להמתין באיזורי האופרציה. כל הפועלים בחברתנו יעברו קורסי הגנה וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, וידאגו להגנה גבוהה ואבטחה על האיזור ששם תצא לפועל המלאכה. שלל העובדים בחברת KoleTh מחזיקים מכשירי ביטחון סטנדרטי מקצועי. במקרה של פתיחת פתחים הנצרכים לזכאות ספציפית, הרי אנו נותנים אופציה למתקשרים להשיג את עזרתו של איש הנדסה המובא לתחום מילוי הפרוייקט ומספק אישור מקצועי בתשלום נוח!! פנו אלינו ב-“צור קשר” ואף בטופס הצעה הוגנת. לשירות ללא המתנה לעיר כפר כמא בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *