ניסור בטון בכפר ויתקין

ניסור בטון בכפר ויתקין!

חברת Kole-Th ביקוע בטון תוך שימוש ביהלום בכפר ויתקין

בית עסק ניסור בטון בע”מ משופשפים במלאכת כל סגנונות עבודות הבטון

הקיימות דרך קדיחת ונסירה של בטון תוך שימוש ביהלום. לרשותינו שנים רבות של שכולן טוב בעולם הביקוע. אנו עובדים עם חומר ובאבזור המתקדם ביותר שנמצא

ונותנים סיוע בכל נקודה מרכזית בארץ. בעיר כפר ויתקין

הסגלים היעילים מאפשרים מענה מעולה לכל צורך. פה באתר אתם יכולים לראות המון סוגים של כל השירותים שאנחנו מוציאים לפועל זה מתחיל בעמודים עצמם והן בגלריות.

 

לייעוץ וכדי לקבל הצעה למחיר הוגן בכפר ויתקין והסביבה ביכולתכם למלא טופס

להצעה באתר / הרימו טלפון בלי עלות:

העבודות והטיפולים אשר נותנת חברתנו: ניסור קירות בטון מזוג עם אפס אבק, בלי חריצים / הרעדות ובכמות מינימלית של ווליום. נסירה דברים עשויים מבטון מכל גודל: תקרה מבטון, מבנים בחצר והרשימה עוד ארוכה. ביקוע של מרצפות ומשטחים קשוחים: סלע, אבן, מבנים קשיחים בחצר, שבילים, חפצים מפלדה, ועוד. יצירת אשנבים מכל גודל: לעליית הגג, בוידמים, ממ"ד, אשנבים וכו'… מענה למקלטים: הרחבת דלת הכניסה, חלונות וכיוצא באלה. מגוון מיני כריות בהילוות מדחס. שירות בתעלות זבל: קידוח, פילוח, נסירה וטיהור. חיסול חדרים ללא פגיעה וכן הפרדת מבנים. קדיחה גדולה למייבש כביסה, למערכת המים, ארונות החשמל ונטות וזה לא נגמר כאן. ניתוק חומרי בטון על ידי מדחס לביקוע מפוקח עם סילוק.

ניסור רצפה עשויה בטון וכן נסירה תבניות מבטון ומערכת צינורות עשויה בטון. ייחודי באתר של ניסור בטון: ניסור בטון בכפר ויתקין

החברה שלנו הינה מיוחדת בכך שהיא היחידה ברשת ששולחת מנהלי עבודה משופשפים באיזורי הפעולה להגנה רצופה של השכירים שלנו ולא מפקחים מגורם חוץ. שלל מפקחי הטיפול הינם אנשי מקצוע בדרג גבוה שבשורותינו בkoleth פרוצדורה כזו מאפשרת שירות על רמה, אחראי ומיידי בתחום הפעילות. כלל עובדי חברתנו מקבלים הדרכות בטיחות וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, ויבטיחו ביטחון גבוה ואבטחה של הקניין ששם יתבצע השירות. כל עובדי חברה שלנו מחזיקים חפצי אבטחה בסטנדרט ללא רבב. במקרי פתיחה של אשנבים להם צריך זכאות מיוחדת, אנו מעמידים לרשות מזמינים שלנו לקבל את סיועו של איש הנדסת בניין המובא לתחום הפעלת הפרוייקט ומפיק זכות תקנית בתמחור זול! אנחנו כאן ב-“צור קשר” או מלאו טופס הצעת מחיר. לסיוע מיידי לעיר כפר ויתקין אנחנו בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *