ניסור בטון בכעביהטבאשחג'אג'רה

ניסור בטון בכעביהטבאשחג'אג'רה!

בית עסק ניסור בטון זה כוח היהלום ביקוע בטון ביהלום! בכעביהטבאשחג'אג'רה והסביבה

חברת KoleTh מתמחה בעשיית כל שירותי הבטון

בעיר כעביהטבאשחג'אג'רה על ידי קדיחת וניסור בטון עם יהלום. אנחנו מתגאים בשנים רבות של שכולן רצופות מחמאות בסקטור. אנו משתמשים בטכנולוגיה והאיבזור הכי חדיש שיש

ומנתבים מענה מהדרום לצפון. בכעביהטבאשחג'אג'רה והסביבה

הסגלים הרציניים הם אלה שמאפשרים טיפול מצוין לכל עניין. פה באתר תהיה לכם את האופציה לתת מבט על מגוון סוגי הקידוחים והניסורים שאנו מוציאים לפועל החל בעמודי האתר והן בגלריה.

 

לתשובות ובשביל הצעה בכעביהטבאשחג'אג'רה עליכם למלא טופס

הצעת מחיר כאן באתר ו/או חייגו בשיחת חינם:

הפרוייקטים שאותם נותנת חברת ניסור בטון זה כוח היהלום לבקע קיר עשוי בטוי יצוק ללא עובש, עם אפס סדקים / נענועים ובכמות מינימלית של בלאגן. לקדוח דברים עשויים מבטון מכל סוג: תקרה מבטון, מבנים בחצר והרשימה עוד ארוכה. פילוח מרצפות ומשטחים קשוחים: אספלט, מבנים קשיחים בחצר, כבישים, מתכות ופה זה רק מתחיל. חיתוך לשם יצירת פתחים לכל מטרה ועניין: לגג, למרתף, ממ"דים, אדניות וכו'… מענה לנקודות ריכוז בזמן מלחמה: הגדלת דלתות, פתחים וכיוצא באלה. מגוון סוגי כריות כולל מדחס. שירות בתעלות אשפה: קדיחה, פילוח, ניסור וטיהור. פירוק חדרים עם אפס היזק וכן בידול מקומות. קדיחה גדולה למייבש כביסה, לצינור המים, פתחי החשמל נקודות אוורור ועוד. ניתוק בטון באמצעות מכשיר לדחיסה לפירוק מבוקר עם סילוק.

נסירה רצפת בטון וגם נסירה ריבועי בטון וצנרת שעשויה מבטון. ייחודי באתר של ניסור בטון: ניסור בטון בכעביהטבאשחג'אג'רה

חברתנו היא בין היחידות ברשת המפעילה מפקחים משופשפים באיזורי הפעולה לבטיחות בכל רגע נתון של הפועלים ולא קבלי משנה מגורם זר. שלל מפקחי העבודות הם לא אחרים משכירים בדרג גבוה שבחברתנו ניסור בטון. עשייה כזו מאפשרת סיוע מעולה, בטוח, ומיידי באיזור האופרציה. שלל העובדים בחברה שלנו יעשו לימודי אבטחה וקורסים נוספים, וידאגו לביטחון גבוה ובטיחות הנכס בו תתבצע המלאכה. שלל הקודחים והמנסרים בהחברה מחזיקים חפצי ביטחון תקני ללא רבב. במקרה של פתיחה של אשנבים הדורשים אישור מיוחד, הננו מאפשרים למזמינים שלנו להשיג את שרותיו של מהנדס קונסטרוקטור המגיע למקום יישום השירות ומספק רישוי תקני בתעריף נוח. התקשרו אלינו ב-“צור קשר” ולחלופין בטופס הצעה למחיר הוגן. לשירות ללא המתנה לכעביהטבאשחג'אג'רה בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *