ניסור בטון בירושלים

ניסור בטון בירושלים!

חברת Kole-Th ביקוע בטון בעזרת יהלום בעיר ירושלים

תאגיד ניסור בטון בע”מ מתמחה במלאכת כל מיני שירותי הבטון

באיזור ירושלים דרך לקדוח ולנסר בטון ביהלום. לרשותינו למעלה משני עשורי ותק נסיון מקצועי בתחום. אנו עושים שימוש בהציוד הכי חדיש שנמצא

ומביאים שירות ברחבי הארץ. באיזור ירושלים

המנגנונים המתקדמים פותחים אופציה לטיפול ענק לכל עניין. כאן ב-KoleTh אתם יכולים לסקור אינספור הקידוחים והניסורים שאנחנו עושים זה מתחיל בדפים עצמם והן בפינת התמונות.

 

לתשובות וכדי להשיג הצעה משתלמת בעיר ירושלים ביכולתכם להשלים טופס

להצעה הוגנת בנושא ניסור בטון אצלנו באתר KoleTh או לחלופין הרימו טלפון ללא תוספת תשלום:

הטיפולים אשר נותנת חברת ניסור בטון זה כוח היהלום נסירה קיר עשוי בטוי יציקה בלי צורך לנקות, עם אפס בקיעים או אגיטציות ובמינימום של המינימום רעש. לחתוך יישומי בטון קטנים וגדולים: קירות, מבנים בחצר וזה לא נגמר כאן. ניתוק של רצפות ומשטחים קשיחים במיוחד: אספלט, מדרכות, נתיבים, חפצים מברזל, וזה לא נגמר כאן. חיתוך לשם יצירת אשנבים בכל גודל: לגג, בוידמים, מקומות מפלט, אשנבים וזה לא נגמר כאן. טיפול בממ”דים: הרחבה של הכניסה, אדניות וכו'. אינספור מינים של חציבות בלוויה של קומפרסור. מענה בתעלות פסולת: קדיחה, נתיקה, הפרדה, וניקוי. חיסול חדרים עם אפס חבלה והן בידול בתי עסק. נקדח עבורכם קידוח עגול למייבש כביסה, לצינוריות המים, פתחי החשמל פתחי אוויר והרשימה ממשיכה. ניתוק בטונדות ע"י מכשיר דחיסה לביקוע מפוקח פלוס סילוק.

ניסור רצפה עשויה בטון וגם חיתוך מלבני בטון וצנרת מבטון. רק בתאגיד ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון בירושלים

החברה שלנו הינה בין היחידות במדינה המחזיקה אחראים מומחים בשטח הפרוייקט לפיקוח תדירה של הפועלים ולא אנשים מגורם אחר. 100% ממפקחי השירות הם לא אחרים מפועלים איכותיים שבשורותינו בניסור בטון. פעולה זו מגישה טיפול מעולה, בטוח, ויעיל באיזור הפעילות. כל העובדים בחברה שלנו עוברים לימודי הגנה ועוד קורסים, וידאגו לאבטחה גבוהה ואבטחה של הרכוש ששם נעשה השירות. שלל הפועלים בחברה שלנו, KoleTh מאובזרים בחפצי הגנה בתקן גבוה. במצבי פתיחה של אשנבים הזקוקים לרשות ייחודית, הננו נותנים אופציה למזמינים שלנו לקבל את הסיוע של איש מקצוע להנדסה ובניין הבא לתחום עשיית הפרוייקט ומביא רישוי תקני בתמחור זול! דברו איתנו בעמוד יצירת הקשר ו/או במילוי טופס מחיר משתלם. לטיפול בלי לחכות לירושלים חייגו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *