ניסור בטון בירוחם

ניסור בטון בירוחם!

בית עסק ניסור בטון זה כוח היהלום ניסורי בטון תוך שימוש ביהלום בעיר ירוחם

תאגיד KoleTh מתמחה בביצוע כל מיני שירותי הבטון

בעיר ירוחם דרך קדיחת ונסירת מבני בטון תוך שימוש ביהלום. יש לנו הרבה מאוד שנות ותק שכולן מלאות המלצות בסקטור. אנחנו עושים שימוש בטכנולוגיה והאיבזור הכי חדיש שנמצא

ונותנים שירות בכל נקודה מרכזית בארץ. באיזור ירוחם

צוותי העובדים המשוכללים נותנים סיוע ברמה לכל בקשת שירות. באתר תצליחו לסקור מגוון סוגי השירותים שאנחנו מוציאים לפועל זה מתחיל בעמודים עצמם והן בפינת התמונות.

 

לייעוץ וכדי שתקבלו מחיר משתלם בירוחם ביכולתכם להשלים טופס

להצעה הוגנת פה באתר / התקשרו בלי כסף:

הטיפולים אשר אותם נותנת החברה: ביקוע קיר שעשוי מבטון נסוך עם אפס התלכלכויות, ללא סדקים / זעזועים ובכמות המזערית ביותר של ווליום. לחתוך יישומי בטון בכל גודל: קירות, מדרכות והרשימה עוד ארוכה. ביקוע של משטחים קשוחים: סלעים, אבנים, מדרכה, נתיבים, דברי ברזל, וכו'… חיתוך ליצירה של חלונות לכלל המטרות האפשריות: עליות גג, לבוידעם, מקומות מפלט, אדניות וכו'… שירות מקומות מפלט: הגדלת דלתות, אשנבים וכיוצא בזאת. המון סוגים של כריות בלוויה של מכשיר לדחיסה. טיפול בפירי פסולת: קדיחה, חיתוך, נסירה וטיהור. השמדת דירות ללא פגע וגם הפרדת מבנים. נקדח עבורכם בצורה מעוגלת למכונת ייבוש כביסה, לצינורות, פתחי החשמל פתחי אוויר והרשימה ממשיכה. ביקוע בטון ע"י קומפרסור לפירוק מבוקר עם טיהור.

ניסור רצפה עשויה בטון וכן ניסור ריבועי בטון ומערכת צינורות עשויה בטון. רק באתרנו ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון בירוחם

חברתנו היא הייחודית במדינה המביאה מנהלי עבודה משומנים באיזורי הפעולה לביקורת רצופה של אנשינו ולא בודקים מגורמים חוץ. כל מנהלי העבודה מגיעים כשכירים בדרג גבוה שאנחנו מחזיקים בניסור בטון. עשייה כזו מאפשרת סיוע מצוין, מאובטח, ובלי לחכות בשטח הפרוייקט. כל העובדים בחברה שלנו עושים קורסי אבטחה וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, וישמרו על שמירה גבוהה והגנה של הנכס בו תתבצע המלאכה. כל עובדי חברה שלנו מאובזרים בחפצי שמירה סטנדרטי ללא רבב. במצבי פתיחה של חלונות הדורשים היתר ספציפי, הננו נותנים אופציה למזמינים שלנו לקבל את סיועו של איש מקצוע להנדסה ובניין המגיע למקום עשיית השירות ומפיק רישוי תקני במחיר הוגן. הרימו אלינו טלפון ב-“צור קשר” או לחלופין במילוי טופס הצעה משתלמת. לדיבור מיידי לירוחם והסביבה חייגו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *