ניסור בטון ביהוד

ניסור בטון ביהוד!

תאגיד Kole-Th חיתוך בטון בעזרת יהלום ביהוד והסביבה

תאגיד ניסור בטון בע”מ מעולים בביצוע כל סגנונות טיפולי הבטון

בעיר יהוד ע"י קדיחה ולחתוך בטונדות תוך שימוש ביהלום. אנחנו מתגאים בהרבה מאוד שנים של שכולן רצופות מחמאות בעולם ביקוע הבטון. אנו עובדים עם איבזור הכי חדיש שקיים

ונותנים מענה מהדרום לצפון. בעיר יהוד

המנגנונים המצוינים נותנים סיוע נפלא לכל דרישה. כאן ב-KoleTh יתאפשר לכם לצפות בהמון סוגים של כל הקידוחים והניסורים שאנחנו מעניקים החל בשלל העמודים וכמובן באיזור התמונות.

 

לבירורים ובשביל הצעה בעיר יהוד עליכם להשלים טופס

לקבלת הצעת מחיר משתלמת כאן ב-KoleTh או לחלופין התקשרו ללא עלות:

העבודות והטיפולים שאותם מציעה החברה: לחתוך קירות בטון יצוק בלי לכלוך, מבלי להגיע למצב של שברים / נענועים ובכמות המזערית ביותר של בלאגן. ניסור דברים עשויים מבטון בכל גודל: חומה עשוית בטון, מבנים בחצר ופה זה רק מתחיל. ביקוע של מרצפות ומשטחים קשוחים: אבן, סלע, מדרכה, שבילים, מתכות והרשימה ממשיכה. חיתוך לשם יצירת פתחים מכל סוג: עליות גג, בוידעמים, מקלטים, חלונות ועוד. טיפול מקומות מפלט: הגדלת דלתות, פתחים וכיוצא באלה. שלל סוגי כריות בהילוות של מכשיר דחיסה. מענה בפירי זבל: קידוח, חיתוך, נסירה ופינוי. השמדת מקומות עם אפס היזק ובהתאם הפרדה של מקומות. קידוח עגול למייבש, לצינורות, פתחי החשמל ונטות והרשימה ממשיכה. ניתוק חומרי בטון על ידי קומפרסור להפרדה מדוקדקת יחד עם הוצאה.

ביקוע רצפת אספלט או בטון וגם ניסור תבניות עשויות בטון וצנרת שעשויה מבטון. בלעדי באתרנו ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון ביהוד

חברתנו הינה בין היחידות בארץ המביאה מפקחי עבודות מוסמכים בתחום האופרציה לאבטחה פרמננטית של אנשי המקצוע ולא קבלי משנה מגורם זר. 100% ממפקחי השירות הינם מנסרים וקודחים ראויים שאנחנו מחזיקים בניסור בטון. עשייה זו מביאה סיוע מעולה, מוגן, ובלי המתנות באיזור הביצוע. כלל עובדי חברתנו קיבלו קורסי אבטחה וקורסים נוספים, ושומרים על אבטחה גבוהה וביטחון של האיזור ששם יוצא לפועל השירות. כל אנשי המקצוע בחברתנו מחזיקים חפצי שמירה בתקן מלא. במצבים של פתיחת פתחים להם צריך רשות ספציפית, הרי אנו נותנים אופציה ללקוחותינו את סיועו של איש מקצוע להנדסה ובניין המובא לתחום יישום הניסור או הקידוח ותורם היתר תקני בתמחור זול. אנחנו כאן בעמוד יצירת הקשר או לחלופין מלאו טופס הצעה. לשירות ללא המתנות לאיזור יהוד חייגו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *