ניסור בטון בחדרה

ניסור בטון בחדרה!

תאגיד Kole-Th ביקוע בטון עם יהלום בחדרה

בית עסק ניסור בטון בע”מ מנוסים בעשיית כל עבודות הבטון

בעיר חדרה ע"י לקדוח ולבקע בטונדות עם יהלום. יש לנו למעלה משני עשורי ותק נסיון מקצועי בעולם ביקוע הבטון. אנו משתמשים בהציוד הכי חדיש שנמצא

ומעניקים מענה ברחבי הארץ. בחדרה והסביבה

המנגנונים המשוכללים מאפשרים שירות מושלם לכל דרישה. באתרנו אתם יכולים לראות מגוון סוגי השירותים שאנחנו עושים החל בעמודי האתר וכן בגלריה שלנו.

 

לייעוץ ולקבלת הצעה הוגנת בנושא ניסור בטון באיזור חדרה אנו מציעים לכם להשלים טופס

לקבלת הצעת מחיר משתלמת כאן באתר או הרימו אלינו צלצול בלי כסף:

הטיפולים אשר מציעה חברת ניסור בטון זה כוח היהלום לחתוך קיר שעשוי מבטון מזוג עם אפס צורך לנקות, עם אפס בקיעים / נדנודים ובכמות המזערית ביותר של הפרעה. ניסור יישומי בטון לכל מטרה ועניין: קירות, מדרכה וכו'… פילוח רצפות ומשטחים קשים מאוד: אספלט, מדרכה, משעולים, חפצים מברזל, וכו'… פתיחת אשנבים קטנים וגדולים: לעליית הגג, לבוידם, מקומות מפלט, אדניות והרשימה ממשיכה. מענה למקומות מפלט: הרחבת כניסה, אדניות וכו'. אינספור סוגי קדיחות כולל קומפרסור. מענה בפירי זבל: קדיחה, פילוח, נסירה ופינוי. הריסה של מבנים קיימים מבלי להגיע למצב של נזק והן בידול בתים. נקדח עבורכם בצורה מעוגלת למכונת ייבוש כביסה, לצינורות, פתחי החשמל ונטות ופה זה רק מתחיל. נתיקה של בטונדות בעזרת מדחס לפירוק מבוקר כולל פינוי.

נסירה רצפה עשויה בטון ובהתאם נסירה תבניות עשויות בטון ומערכת צינורות עשויה בטון. רק בחברתנו ניסור בטון: ניסור בטון בחדרה

חברתנו היא היחידה ברשת המחזיקה מנהלי עבודה מקצועיים באיזורי הפעילות לבטיחות רצופה של אנשינו ולא קבלי משנה חיצוניים. 100% ממפקחי השירות מגיעים כמנסרים וקודחים כדרך קבע שבחברה שלנו koleth עשייה זו מעניקה שירות מצוין, מבוטח, ובלי להמתין באיזורי הפעולה. כל הפועלים בחברת KoleTh עושים קורסי ביטחון וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, וישמרו על אבטחה גבוהה ושמירה של הנכס בו ייעשה השירות. שלל הקודחים והמנסרים בהחברה מחזיקים מכשירי שמירה בתקן מלא. במקרה של פתיחה של צוהרים המצריכים רישוי ספציפי, הרי אנו מאפשרים למתקשרים להשיג את טיפולו של איש הנדסה ובניין העושה דרכו לאיזור מילוי הזמנתם ותורם אישור מקצועי במחיר הוגן. דברו איתנו ב-“צור קשר” ו/או בטופס הצעה הוגנת. לדיבור בלי להמתין לחדרה חייגו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *