ניסור בטון בזרזיר

ניסור בטון בזרזיר!

תאגיד Kole-Th לנסר בטון ביהלום! בזרזיר והסביבה

חברת KoleTh משופשפים בעשיית כל טיפולי הבטון

באיזור זרזיר ע"י קדיחה וחיתוך מבני בטון בעזרת יהלום. יש לנו הרבה מאוד שנות ותק שכולו טוב בתחום. אנו עובדים עם איבזור העדכני ביותר שישנו

ומנתבים טיפול ברחבי הארץ. בזרזיר

הצוותים המעולים נותנים מענה קליל לכל דרישה. פה באתר ניתן לתת מבט על אינספור הניסורים והביקועים אותם אנו מבצעים החל מבעמודים עצמם והן בגלריות.

 

לייעוץ וכדי לקבל הצעה למחיר הוגן בזרזיר והסביבה אנו מציעים לכם להשלים טופס

לקבלת הצעת מחיר משתלמת כאן ב-KoleTh ו/או הרימו אלינו טלפון בשיחת חינם:

העבודות והטיפולים אשר אותם נותנת החברה: חיתוך קירות בטון יציקתי מבלי להגיע למצב של צורך בניקיון, בלי חרכים או לחלופין אגיטציות ובכמות מינימלית של הפרעה. לבקע בטונדות מכל סוג: עמודים, חומות, תקרות, מדרכות והדברים לא נגמרים כאן. פילוח של משטחים קשוחים: סלעים, אבנים, מבנים קשיחים בחצר, נתיבים, חפצים מפלדה, והרשימה ממשיכה. חיתוך ליצירה של פתחים לכל מטרה ועניין: עליות גג, מרתפים, ממ"דים, אשנבים ועוד. מענה למקומות מפלט: הגדלת דלתות, חלונות והרשימה ארוכה. המון סוגים של קדיחות בהילוות של קומפרסור. טיפול בתעלות זבל: קידוח, ניתוק, הפרדה, וסילוק. פירוק מבנים קיימים עם אפס פגע וגם הפרדה של דירות. נקדח עבורכם קידוח עגול למכונה לייבוש, לצינורות, פתחי החשמל ונטות וכו'… ניתוק חומרי בטון באמצעות מכשיר לדחיסה לביקוע מדויק יחד עם ניקוי.

נסירה רצפת בטון וגם כן ביקוע תבניות מבטון וצנרת שעשויה מבטון. בלעדי באתר של ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון בזרזיר

חברת KoleTh היא מיוחדת בכך שהיא היחידה במדינה שמספקת מנהלי עבודה אמונים באיזור האופרציה לבדיקה קבועה של הפועלים ולא בודקים מגורמים חוץ. שלל מפקחי הטיפול באים כשכירים כדרך קבע שבחברה שלנו koleth פעולה זו מגישה טיפול מעולה, אחראי וזריז באיזורי הפעילות. שלל אנשי המקצוע בחברת KoleTh עוברים קורסי שמירה וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, ומבטיחים ביטחון גבוה ושמירה על הרכוש ששם יוצאת לפועל המלאכה. שלל השכירים בחברתנו מאובזרים בחפצי ביטחון תקני יסודי. במקרים של פתיחה של חלונות שיש צורך ברשות ספציפית, הרי אנו נותנים אופציה למזמינים שלנו לקבל את שרותיו של איש מקצוע להנדסת בניין הבא לאיזור הפעלת הטיפול ותורם רישוי תקני בתשלום נוח!! התקשרו אלינו בעמוד יצירת הקשר וזה יכול להיות גם בבטופס לקבלת הצעה למחיר הוגן. למענה ללא המתנה לעיר זרזיר אנו בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *