ניסור בטון בהר אדר

ניסור בטון בהר אדר!

חברת ניסור בטון זה כוח היהלום חיתוך בטון תוך שימוש ביהלום באיזור הר אדר

בית עסק KoleTh ותיקים בעשיית כל סגנונות שירותי הבטון

בהר אדר והסביבה בעזרת לקדוח ונסירה של בטונדות תוך שימוש ביהלום. יש מאחורינו 27 שנות מוניטין של שכולן טוב בתחום. אנו משתמשים בחומר ובאבזור העדכני ביותר שישנו

ומנתבים סיוע בכל נקודה מרכזית בארץ. בהר אדר והסביבה

צוותי העובדים המצוינים מאפשרים סיוע נפלא לכל צורך. באתר ניתן לראות מגוון סוגי הקידוחים והניסורים אותם אנו מבצעים זה מתחיל מבדפים עצמם וכמובן באיזור התמונות.

 

לתשובות וכדי שתקבלו הצעה לעלות בעיר הר אדר אנו מציעים לכם למלא טופס

הצעה לעלות אצלנו באתר או לחלופין הרימו אלינו צלצול ללא תוספת תשלום:

הטיפולים אותם מספקת החברה: חיתוך קיר עשוי בטוי נסוך ללא לכלוך, עם אפס חרכים או לחלופין נדנודים ובכמות מינימלית של ווליום. ניסור דברים עשויים בטון לכלל המטרות האפשריות: קירות, מדרכה וכו'… פילוח של רצפות ומשטחים קשים מאוד: סלעים, אבנים, מדרכה, מסלולים, דברי מתכת, וזה לא נגמר כאן. חיתוך ליצירה של פתחים לכלל המטרות האפשריות: עליות גג, למרתף, מקומות מפלט, אדניות והדברים לא נגמרים כאן. סיוע בממ”דים: הרחבת דלת הכניסה, אדניות וכיוצא בזאת. המון מינים של חציבות בלוויה של מכשיר דחיסה. מענה בתעלות אשפה: קדיחה, פילוח, ניסור ופינוי. חיסול בת עסק ללא היזק וכן בידול חדרים. נקדח עבורכם בצורה מעוגלת למכונה לייבוש, לצינור המים, פתחי החשמל נקודות אוורור והרשימה עוד ארוכה. נתיקה של בטון ע"י מכשיר לדחיסה לביקוע מפוקח כולל סילוק.

נסירה רצפת אספלט או בטון והן חיתוך ריבועי בטון וצנרת שעשויה מבטון. רק בחברתנו ניסור בטון: ניסור בטון בהר אדר

חברת KoleTh היא היחידה במדינה ששולחת מפקחי עסק אמונים באיזורי הביצוע לבדיקה בכל רגע נתון של הפועלים ולא מפקחים חיצוניים. שלל המפקחים מגיעים כאנשי מקצוע ראויים שאנחנו מחזיקים בניסור בטון. פעולה זו מגישה שירות על רמה, מוגן, וללא המתנה בשטח הפרוייקט. כל אנשי המקצוע בהחברה מקבלים לימודי ביטחון ועוד קורסים, ויבטיחו בטיחות אישית ושמירה על הרכוש ששם יצא לפועל השירות. שלל המנסרים והקודחים בחברה שלנו, KoleTh מחזיקים חפצי ביטחון סטנדרטי מלא. במקרים של פתיחה של אשנבים שצריך רישוי ספציפי, הרי אנחנו מאפשרים לגולשים לקבל את הסיוע של איש הנדסה ובניין המובא לאיזור ההוצאה לפועל של הזמנתם ומעניק רישוי תקני במחיר הוגן. פנו אלינו בעמוד יצירת הקשר ו/או בטופס הצעה משתלמת. למענה בלי לחכות להר אדר אנחנו בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *