ניסור בטון בהרצליה

ניסור בטון בהרצליה!

חברת Kole-Th ניסור בטון תוך שימוש ביהלום בעיר הרצליה

חברת KoleTh מומחים בביצוע כל מיני שירותי הבטון

בהרצליה והסביבה באמצעות לקדוח ונסירה של בטונדות תוך שימוש ביהלום. יש לנו 27 שנות מוניטין של שכולן מלאות המלצות בתחום. הננו עושים שימוש בהציוד היעיל ביותר שנמצא

ונותנים מענה בכל המדינה. בהרצליה

צוותי העובדים היעילים נותנים סיוע מדליק לכל עניין. אצלנו באתר תצליחו לתת מבט על אינספור הביקועים והקידוחים שאנו מקיימים החל מבשלל העמודים וגם כן בפינת התמונות.

 

לייעוץ ולקבלת הצעת מחיר בהרצליה והסביבה אתם יכולים למלא טופס

הצעה לעלות פה באתר ולחלופין צלצלו ללא עלות:

הפרוייקטים שאותם מעניקה חברת ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור קיר שעשוי מבטון נסוך עם אפס צורך לנקות, מבלי להגיע למצב של סדקים או טלטולים ובמינימום רעש. לבקע בטונדות לכל מטרה ועניין: חומה עשוית בטון, מדרכות והדברים לא נגמרים כאן. ביקוע של משטחים מוקשחים: אספלט, מדרכה, כבישים, דברי ברזל, וכו'… חיתוך לשם יצירת חלונות קטנים וגדולים: עליות גג, בוידמים, ממ"ד, אשנבים ופה זה רק מתחיל. מענה למקלטים: הרחבת דלת הכניסה, אשנבים וכדומה. מגוון סוגים של חציבות בלוויה של קומפרסור. סיוע בתעלות אשפה: קידוח, נתיקה, ניסור ופינוי. הריסה של מבנים קיימים מבלי להגיע למצב של פגיעה והן בידול דירות. קדיחה גדולה למכונת ייבוש כביסה, לצנרת מים, פתחי החשמל ונטות וזה לא נגמר כאן. ביקוע בטונדות באמצעות מכשיר לדחיסה לפהרדה מפוקחת פלוס סילוק.

נסירה רצפת אספלט או בטון וגם ניסור תבניות עשויות בטון וצנרת מבטון. אקסקלוסיבי באתר של ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון בהרצליה

חברתנו היא הייחודית במדינה שמחזיקה מפקחי עסק מומחים באיזור הביצוע לביקורת רציפה של הפועלים ולא אנשים מגורם חוץ. כל מנהלי העבודה הם לא אחרים מקודחים ומנסרים בדרג גבוה שבחברתנו ניסור בטון. עשייה זו מביאה שירות מעולה, מוגן, ובלי המתנות באיזור האופרציה. שלל העובדים בחברת KoleTh מקבלים הדרכות בטיחות וקורסים נוספים, וישמרו על בטיחות אישית ושמירה על הנכס בו יצא לפועל השירות. שלל הקודחים והמנסרים בחברה שלנו מחזיקים חפצי שמירה בתקן גבוה. במצבים של פתיחה של חלונות הדורשים אישור מיוחד, באתר זה אנו נותנים אופציה למזמינים שלנו לקבל את הסיוע של איש הנדסת בניין הנשלח לאיזור עשיית הניסור או הקידוח ותורם רישוי תקני בתמחור נוח. דברו איתנו בפינת יצירת הקשר ולחלופין בטופס לקבלת הצעת עלות משתלמת. לשירות ללא המתנה לאיזור הרצליה אנו בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *