ניסור בטון בבית שמש

ניסור בטון בבית שמש!

בית עסק Kole-Th ניסורי בטון ביהלום! בבית שמש והסביבה

בית עסק KoleTh ותיקים בהוצאה לפועל של כל סגנונות טיפולי הבטון

הקיימות באמצעות קדיחת ונסירה של בטון בעזרת יהלום. יש לנו למעלה משני עשורי ותק שכולן מלאות המלצות בעולם הביקוע. אנו עובדים עם חומר ובאבזור המתקדם ביותר שיש

ומביאים מענה בכל רחבי המדינה. בעיר בית שמש

צוותי העובדים המצוינים נותנים מענה קליל לכל עניין. פה באתר תוכלו לצפות בהכמות האדירה של הביקועים והקידוחים שאנו מוציאים לפועל גם בשלל העמודים והן בגלריה.

 

להתייעצות וכדי להשיג הצעה משתלמת בבית שמש אתם יכולים להשלים טופס

להצעה באתר או הרימו טלפון ללא עלות:

הפרוייקטים אשר מעניקה החברה שלנו: חיתוך קיר שעשוי מבטון יצוק עם אפס אבק, עם אפס בקיעים או לחלופין אגיטציות ובמינימום הפרעה. חיתוך בטונדות מכל גודל: עמודי בטון, מדרכות ועוד. ניתוק מרצפות ומשטחים מוקשחים: אספלט, מדרכות, דרכים, פלדה, ועוד. חיתוך לשם יצירת פתחים בכל גודל: עליות גג, למחסן, ממ"דים, חלונות וכו'… מענה למקומות מפלט: הרחבת כניסה, חלונות וזה לא נגמר כאן. המון סוגים של קדיחות בהילוות של מדחס. סיוע בתעלות זבל: קידוח, ניתוק, הפרדה, והוצאה. פירוק של מבנים קיימים ללא חיבול וכן הפרדה של דירות. קידוח עגול למייבש כביסה, לצינור המים, ארונות החשמל פתחי אוורור וזה לא נגמר כאן. פיצוח בטון דרך מכשיר לדחיסה להפרדה מדוקדקת פלוס הוצאה.

ניסור רצפה עשויה בטון והן ביקוע בטונדות וצנרת מבטון. רק בתאגיד ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון בבית שמש

החברה שלנו היא הבלעדית בישראל שמספקת מפקחים מקצועיים באיזורי הביצוע לביטוח ואבטחה רצופה של העובדים ולא בודקים מגורם זר. 100% ממפקחי השירות הם עובדים כדרך קבע שאנחנו מחזיקים בkoleth התערבות כזו מעניקה סיוע איכותי, מוגן, וללא המתנה באיזורי הביצוע. כל הקודחים והמנסרים בחברה שלנו, KoleTh מקבלים לימודי אבטחה והדרכות גובה ויבטיחו בטיחות אישית ואבטחה של הקניין ששם נעשית המלאכה. שלל אנשי המקצוע בחברתנו מצויידים בציוד בטיחות תקני קומפלט. במקרה של פתיחה של אשנבים שיש צורך ברשות ספציפית, אנחנו נותנים אופציה ללקוחותינו את שרותיו של איש הנדסת בניין המובא לאיזור עשיית הניסור או הקידוח ומביא רשות תקנית בתמחור זול! צרו איתנו קשר ב-“צור קשר” וזה יכול להיות גם בבמילוי טופס הצעה משתלמת. למענה מיידי לבית שמש והסביבה הרימו טלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *