ניסור בטון בבית ג'ן

ניסור בטון בבית ג'ן!

חברת Kole-Th ניסורי בטון בעזרת יהלום באיזור בית ג'ן

תאגיד ניסור בטון בע”מ מעולים בעשייה של כל סגנונות טיפולי הבטון

הקיימות ע"י קדיחת ונסירה של בטון ביהלום. יש לנו הרבה מאוד שנים של שכולן טוב בתחום. הננו משתמשים בחומר היעיל ביותר שיש

ומביאים סיוע ברחבי הארץ. בבית ג'ן והסביבה

המנגנונים המעולים הם אלה שמאפשרים סיוע מצוין לכל עניין. כאן באתר יתאפשר לכם לתת עיניכם באינספור הביקועים והקידוחים שאנחנו מקיימים זה מתחיל מבעמודים עצמם וגם כן בגלריה שלנו.

 

להתייעצות ובשביל הצעה באיזור בית ג'ן עליכם למלא טופס

להצעת עלות אצלנו באתר ולחלופין הרימו אלינו צלצול בלי עלות:

השירותים אשר אותם נותנת החברה שלנו: לחתוך קיר שעשוי מבטון מקשה עם אפס אבק, מבלי להגיע למצב של חרכים / הרעדות ובכמות מינימלית של בלאגן. לבקע דברים עשויים בטון בכל גודל: עמודי בטון, מדרכות וזה לא נגמר כאן. נתיקה של מרצפות ומשטחים מוקשחים: סלעים, אבנים, מדרכות, משעולים, מתכות ופה זה רק מתחיל. חיתוך לשם יצירת אשנבים לכל מטרה ועניין: עליות גג, למרתף, מקלטים, אשנבים וכו'… שירות מקומות מפלט: הרחבת הכניסה, חלונות וכיוצא באלה. המון סוגים של כריות בהילוות קומפרסור. שירות בתעלות אשפה: קדיחה, פילוח, נסירה ופינוי. הריסה של בת עסק מבלי להגיע למצב של נזק וגם כן בידול מקומות. קדיחה גדולה למייבש, למערכת המים, תעלת החשמל נקודות אוורור והרשימה ממשיכה. פיצוח בטונדות דרך מכשיר לדחיסה לפהרדה מפוקחת כולל פינוי.

ניסור רצפת אספלט או בטון והן חיתוך מלבני בטון וצנרת שעשויה מבטון. רק באתר של ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון בבית ג'ן

החברה שלנו הינה היחידה בשוק המחזיקה מפקחי טיפול מקצועיים באיזורי הפעילות לבדיקה תמידי על השכירים שלנו ולא מפקחים מגורם חוץ. שלל מפקחי העבודות באים כעובדים ראויים שאנחנו מחזיקים בניסור בטון. עשייה כזו מאפשרת מתן מענה מקצועי, מוגן, ומהיר באיזור הפעילות. שלל המנסרים והקודחים בחברת KoleTh עשו לימודי ביטחון וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, ודואגים לביטחון גבוה וביטחון על הקניין ששם נעשית המלאכה. כל עובדי חברת KoleTh מאובזרים בטכנולוגיית בטיחות סטנדרטי מדויק. במקרים של פתיחה של אשנבים המצריכים אישור מיוחד, הרי אנו מאפשרים למזמינים שלנו להשיג את טיפולו של איש הנדסה העושה דרכו לתחום מימוש השירות ותורם אישור מקצועי בתמחור זול. פנו אלינו ב-“צור קשר” / בטופס לקבלת הצעת מחיר. למענה במיידיות לבית ג'ן אנחנו בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *