ניסור בטון בבאר שבע

ניסור בטון בבאר שבע!

בית עסק Kole-Th ביקוע בטון ביהלום! באיזור באר שבע

חברת ניסור בטון בע”מ מתמחה בהוצאה לפועל של כל סוגי שירותי הבטון

באיזור באר שבע דרך קדיחה ולחתוך בטון ביהלום. אנו מתגאים בהרבה מאוד שנים של שכולו טוב בתחום. באתר זה הצוות משתמש בטכנולוגיה והאיבזור הטרי ביותר שקיים

ונותנים טיפול ברחבי הארץ. בבאר שבע

הצוותים המקצועיים שלנו פותחים אופציה לטיפול נוח לכל עניין. באתרנו אפשר לראות מגוון סוגי הקידוחים והניסורים שאנו עושים זה מתחיל מבשלל העמודים וגם באיזור התמונות.

 

לבירורים וכדי שתקבלו הצעה לעלות באיזור באר שבע ביכולתכם להשלים טופס

להצעה הוגנת בנושא ניסור בטון באתר ולחלופין הרימו אלינו טלפון בשיחת חינם:

המשימות והטיפולים שאותם נותנת חברת ניסור בטון זה כוח היהלום ביקוע קיר עשוי בטוי יציקתי בלי צורך בניקיון, עם אפס חריצים ו/או אגיטציות ובכמות המינימלית ביותר של רעש. לנסר דברים עשויים מבטון מכל סוג: עמודים, חומות, תקרות, מדרכה והדברים לא נגמרים כאן. ביקוע רצפות ומשטחים קשים מאוד: אבן, סלע, מדרכות, נתיבים, מתכות והרשימה ממשיכה. חיתוך לשם יצירת אשנבים לכל מטרה ועניין: עליות גג, למחסן, מקלטים, חלונות ועוד. טיפול בממ”דים: הגדלה של הכניסה, אשנבים וכו'. אינספור סוגי קדיחות יחד עם מדחס. מענה בפירי אשפה: קדיחה, ביקוע, הפרדה, וטיהור. פירוק של חדרים בלי נזק ובהתאם בידול מקומות. קדיחה גדולה למייבש כביסה, לצינור המים, מעברי החשמל צוהרי אוורור וכו'… פיצוח חומרי בטון באמצעות מדחס לפירוק מבוקר כולל פינוי.

חיתוך רצפה עשויה אספלט או בטון וגם ביקוע ריבועי בטון וצנרת שעשויה מבטון. רק בחברתנו ניסור בטון: ניסור בטון בבאר שבע

חברת KoleTh היא הייחודית בארץ המביאה אחראים אמונים באיזור הפעולה לשמירה רצופה של אנשי המקצוע ולא בודקים מגורמים חוץ. שלל האחראים באים כעובדים בדרג גבוה שבחברה שלנו koleth התערבות כזו מספקת סיוע מצוין, ממוגן, ובלי המתנות באיזור הביצוע. כל הפועלים בחברה שלנו יעברו קורסי ביטחון וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, ודואגים להגנה גבוהה ואבטחה על הקניין ששם תתבצע המלאכה. שלל הפועלים בחברה שלנו, KoleTh מצויידים בציוד בטיחות סטנדרטי מקצועי. במצב של פתיחה של צוהרים הדורשים זכאות מיוחדת, באתר זה אנו נותנים אופציה לגולשים לקבל את הסיוע של איש מקצוע להנדסת בניין השם פעמיו אליכם לאיזור יישום העבודה ומפיק רשות תקנית בתשלום נוח!! התקשרו אלינו ב-“צור קשר” ו/או בטופס לקבלת הצעה למחיר הוגן. לסיוע ברגע זה לעיר באר שבע צלצלו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *