ניסור בטון באשקלון

ניסור בטון באשקלון!

חברת Kole-Th ביקוע בטון ביהלום! באשקלון והסביבה

תאגיד ניסור בטון בע”מ ותיקים בלבצע את כל מיני טיפולי הבטון

הקיימות בעזרת קדיחה ונסירת בטון עם יהלום. אנחנו מתגאים בשנים רבות של שכולן טוב בתחום. באתר זה הצוות משתמש בטכנולוגיה והאיבזור המתקדם ביותר שיש

ומנתבים שירות בכל נקודה במדינה. באיזור אשקלון

צוותי העובדים המתקדמים מאפשרים טיפול קליל לכל עניין. כאן באתר אתם יכולים לראות מגוון סוגי הקידוחים והניסורים אותם אנו מבצעים גם בעמודי האתר וכמובן בגלריה שלנו.

 

לשאלות וכדי שתקבלו מחיר משתלם באשקלון אתם יכולים להשלים טופס

להצעה אצלנו באתר KoleTh ו/או הרימו טלפון ללא תשלום:

המשימות והטיפולים אשר אותם מעניקה חברת ניסור בטון זה כוח היהלום לחתוך קירות בטון יצוק בלי צורך בניקיון, ללא חריצים ולחלופין נענועים ובכמות המינימלית ביותר של רעש. חיתוך יישומי בטון לכלל המטרות האפשריות: עמודי בטון, מדרכות וכו'… פילוח של מרצפות ומשטחים קשוחים: סלעים, אבנים, מדרכות, שבילים, דברי ברזל, והרשימה עוד ארוכה. פתיחת אשנבים לכל מטרה ועניין: לעליית הגג, לבוידם, ממ"דים, אדניות וזה לא נגמר כאן. מענה לבממ”דים: הגדלה של הכניסה, אדניות וכד'. המון מינים של חציבות בעזרת קומפרסור. מענה בפירי זבל: קדיחה, חיתוך, נסירה וניקוי. הריסת מקומות מבלי להגיע למצב של חבלה וכן הפרדה של בתי עסק. קדיחה גדולה למייבש כביסה, למערכת המים, פתחי החשמל פתחי אוויר והרשימה ממשיכה. פיצוח מבנים מבטון על ידי מדחס לביקוע מפוקח פלוס סילוק.

חיתוך רצפה עשויה בטון וגם ניסור מלבני בטון וצנרת עשויה בטון. ייחודי בתאגיד ניסור בטון: ניסור בטון באשקלון

החברה שלנו הינה הייחודית באינטרנט שמחזיקה מפקחי עסק מתורגלים בתחום האופרציה לאבטחה תדירה של השכירים שלנו ולא מפקחים מגורם חוץ. כל מנהלי העבודה מגיעים כקודחים ומנסרים מן המניין שלנו בניסור בטון. פעולה זו מגישה טיפול מצוין, אמין, ובלי להמתין באיזורי הפעילות. שלל השכירים בחברה שלנו, KoleTh עושים לימודי הגנה וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, ומבטיחים אבטחה גבוהה והגנה על המקום ששם יוצאת לפועל המלאכה. כל המנסרים והקודחים בחברה שלנו, KoleTh מאובזרים במכשירי הגנה בתקן מלא. במצב של פתיחה של צוהרים להם צריך רשות ייחודית, הרי אנחנו מאפשרים לגולשים להשיג את עזרתו של איש הנדסה העושה דרכו לתחום עשיית הפרוייקט ומספק היתר תקני בתמחור זול! הרימו אלינו טלפון באיזור יצירת הקשר ואף במילוי טופס הצעה לעלות. לדיבור בלי לחכות לאשקלון התקשרו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *