ניסור בטון באריאל

ניסור בטון באריאל!

תאגיד Kole-Th ביקוע בטון ביהלום! באיזור אריאל

בית עסק KoleTh משופשפים בהוצאה לפועל של כל סוגי עבודות הבטון

הקיימות ע"י קדיחת וביקוע בטון תוך שימוש ביהלום. אנחנו מתגאים בשנות ותק רבות שכולו טוב בעולם הביקוע. הננו עושים שימוש בחומר הטרי ביותר שיש

ונותנים טיפול בכל נקודה במדינה. באיזור אריאל

הצוותים המשוכללים נותנים שירות איכותי לכל צורך. באתרנו קל לצפות במגוון סוגי השירותים שאנו עושים החל מבדפים עצמם וכן בגלריות.

 

לשאלות ולקבלת הצעת מחיר באריאל והסביבה אתם יכולים להשלים טופס

הצעה לעלות אצלנו באתר או לחלופין חייגו ללא עלות:

המשימות והטיפולים אשר מעניקה החברה: לבקע קיר עשוי בטוי יציקה מבלי להגיע למצב של לכלוכים, עם אפס חריצים / זעזועים ובמינימום בלאגן. לבקע דברים עשויים מבטון לכלל המטרות האפשריות: עמודי בטון, מדרכות והרשימה עוד ארוכה. נתיקה של משטחים קשיחים במיוחד: סלע, אבן, מדרכה, דרכי עפר, דברי ברזל, ופה זה רק מתחיל. חיתוך לשם יצירת פתחים מכל סוג: לגג, לבוידעם, מקלטים, אשנבים והרשימה ממשיכה. שירות נקודות ריכוז בזמן מלחמה: הרחבת דלת הכניסה, חלונות וכדומה. שלל מיני חפירות בהילוות של מכשיר לדחיסה. סיוע בפירי אשפה: קדיחה, ניתוק, ניסור וטיהור. השמדה של בתים ללא פגיעה והן הפרדה של חדרים. קדיחה מעוגלת למייבש כביסה, לצינור המים, פתחי החשמל פתחי אוויר וכו'… פיצוח חומרי בטון דרך קומפרסור לפירוק מבוקר פלוס פינוי.

נסירה רצפת אספלט או בטון וגם כן ניסור קוביות בטון וצנרת עשויה בטון. בלעדי באתרנו ניסור בטון: ניסור בטון באריאל

החברה שלנו הינה בין היחידות בארץ המחזיקה מפקחי עסק משופשפים באיזורי הפעילות לפיקוח בכל רגע נתון של העובדים ולא מפקחים מגורם זר. כל מנהלי העבודה הם לא אחרים מעובדים איכותיים שבחברתנו ניסור בטון. עשייה זו מספקת טיפול מעולה, בטוח, ומיידי בתחום הביצוע. שלל הפועלים בהחברה יעשו הדרכות בטיחות וקורסים נוספים, וידאגו לשמירה גבוהה ובטיחות המקום ששם יוצא לפועל השירות. כל הפועלים בהחברה מחזיקים טכנולוגיית הגנה בתקן קומפלט. במקרים של פתיחת פתחים המצריכים רשות ספציפית, באתר זה אנו נותנים אופציה לגולשים לקבל את טיפולו של איש מקצוע להנדסה ובניין הנשלח לתחום ביצוע הזמנתם ומספק זכאות תקנית במחיר הוגן. הרימו אלינו טלפון ב-“צור קשר” וזה יכול להיות גם במלאו טופס הצעה למחיר הוגן. לטיפול בלי להמתין לאריאל חייגו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *