ניסור בטון באפרתה

ניסור בטון באפרתה!

בית עסק ניסור בטון זה כוח היהלום חיתוך בטון ביהלום! באפרתה והסביבה

בית עסק KoleTh ותיקים בעשייה של כל סוגי עבודות הבטון

באפרתה על ידי קדיחה ולחתוך בטונדות תוך שימוש ביהלום. יש לנו למעלה משני עשורי ותק שכולן רצופות מחמאות בתחום. אנו עושים שימוש באיבזור העדכני ביותר שנמצא

ומספקים סיוע בכל הארץ. בעיר אפרתה

המנגנונים המתקדמים מאפשרים שירות אדיר לכל עניין. אצלנו באתר אתם יכולים לתת עיניכם בשלל מיני הביקועים והקידוחים שאנו מעניקים גם בדפי האתר וגם בגלריה שלנו.

 

למידע נוסף ולקבלת הצעת מחיר משתלמת בעיר אפרתה אנו מציעים לכם להשלים טופס

להצעה הוגנת בנושא ניסור בטון באתר או לחלופין הרימו אלינו צלצול בלי עלות:

הטיפולים אשר אותם נותנת החברה שלנו: חיתוך קירות בטון מקשה עם אפס לכלוכים, מבלי להגיע למצב של חרכים או הרעדות ובמינימום בלאגן. חיתוך דברים עשויים מבטון בכל גודל: עמוד, חומה, תקרה, מדרכה וזה לא נגמר כאן. ביקוע מרצפות ומשטחים קשים מאוד: אספלט, מבנים קשיחים בחצר, נתיבים, מתכות והדברים לא נגמרים כאן. חיתוך לשם יצירת אשנבים מכל גודל: עליות גג, מרתפים, נקודות ריכוז בזמן מלחמה, חלונות וזה לא נגמר כאן. סיוע מקלטים: הרחבת דלת הכניסה, פתחים וכו'. מגוון סוגי חפירות בהילוות מכשיר לדחיסה. סיוע בפירי זבל: קדיחה, ביקוע, הפרדה, ופינוי. הריסת בת עסק עם אפס חבלה וכן הפרדת מבנים. קדיחה גדולה למכונה לייבוש, למערכת המים, ארונות החשמל פתחי אוורור והרשימה ממשיכה. ביקוע מבנים מבטון בעזרת מכשיר דחיסה להפרדה מדוקדקת יחד עם הוצאה.

ביקוע רצפה עשויה אספלט או בטון וגם ביקוע ריבועי בטון וצינורות בטון. בלעדי בחברת ניסור בטון: ניסור בטון באפרתה

חברתנו הינה בין היחידות במדינה המביאה אחראים מוסמכים באיזור הפעילות לאבטחה קבועה של השכירים שלנו ולא אנשים מגורמים חוץ. שלל מפקחי הטיפול הם פועלים בדרג גבוה שבחברה שלנו ניסור בטון. עשייה זו מגישה טיפול על רמה, אמין, ומיידי באיזורי הפעילות. כל הפועלים בחברה שלנו, KoleTh קיבלו קורסי שמירה וקורסים נוספים הנוגעים לעבודה בגובה, ויבטיחו בטיחות אישית וביטחון על הרכוש ששם יוצאת לפועל המלאכה. שלל אנשי המקצוע בחברה שלנו מאובזרים בטכנולוגיית אבטחה בתקן יסודי. במצב של פתיחה של חלונות המצריכים היתר ייחודי, הרי אנחנו נותנים אופציה למזמינים שלנו להשיג את העזרה של מהנדס קונסטרוקטור המובא לתחום ביצוע הטיפול ונותן רישוי תקני בתמחור זול. דברו איתנו באיזור יצירת הקשר וזה יכול להיות גם במלאו טופס הצעה הוגנת. לטיפול ברגע זה לעיר אפרתה חייגו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *