ניסור בטון באור עקיבא

ניסור בטון באור עקיבא!

תאגיד ניסור בטון זה כוח היהלום חיתוך בטון ביהלום! באור עקיבא והסביבה

חברת KoleTh מנוסים בעשייה של כל שירותי הבטון

הקיימות באמצעות קידוח ונסירת בטונדות עם יהלום. יש מאחורינו שנים רבות של שכולן מלאות המלצות בסקטור. באתר זה הצוות משתמש באיבזור הכי חדיש שישנו

ומעניקים שירות מהצפון לדרום. בעיר אור עקיבא

המנגנונים המתקדמים פותחים אופציה לסיוע מעולה לכל דרישה שלא תהיה. כאן באתר תהיה לכם את האופציה לסקור המון סוגים של כל הניסורים והביקועים שאנחנו מקיימים הן בעמודי האתר וגם בפינת התמונות.

 

לבירור וכדי לקבל הצעה למחיר הוגן באור עקיבא והסביבה אתם יכולים להשלים טופס

הצעת מחיר באתרנו ו/או צלצלו בלי עלות:

הפרויקטים אשר מעניקה החברה שלנו: ניסור קירות בטון מקשה עם אפס עובש, עם אפס בקיעים או הרעדות ובכמות המזערית ביותר של רעש. ניסור דברים עשויים מבטון לכלל המטרות האפשריות: תקרה מבטון, מדרכות וכו'… ביקוע של רצפות ומשטחים קשיחים במיוחד: סלעים, אבנים, מדרכות, דרכי עפר, חפצים מפלדה, והדברים לא נגמרים כאן. חיתוך ליצירת פתחים לכל מטרה ועניין: לגג, למרתף, ממ"דים, אשנבים וכו'… שירות מקומות מפלט: הרחבת כניסה, אדניות וזה לא נגמר כאן. אינספור סוגים של קדיחות פלוס מכשיר לדחיסה. מענה בתעלות זבל: קדיחה, חיתוך, נסירה והוצאה. הריסה של חדרים ללא היזק והן הפרדה של דירות. קידוח עגול למייבש, למערכת המים, ארונות החשמל נקודות אוורור וכו'… פילוח בטונדות באמצעות מכשיר דחיסה לביקוע מדויק פלוס פינוי.

ניסור רצפה עשויה אספלט או בטון והן חיתוך תבניות מבטון וצנרת מבטון. אקסקלוסיבי בחברתנו ניסור בטון: ניסור בטון באור עקיבא

חברתנו היא הייחודית בארץ שמחזיקה מפקחי עבודות מוסמכים בתחום האופרציה להגנה תכופה של השכירים שלנו ולא אנשי פיקוח מגורם חוץ. שלל מפקחי העסק הינם מנסרים וקודחים מן המניין שבשורותינו בניסור בטון. עשייה זו מעניקה טיפול איכותי, בטוח, ובלי המתנות באיזור הביצוע. כל השכירים בחברת KoleTh יעשו לימודי שמירה ועוד קורסים, וידאגו להגנה גבוהה ושמירה של המקום ששם מתבצעת העבודה. כל אנשי המקצוע בחברה שלנו מחזיקים טכנולוגיית הגנה תקני מדויק. בסיטואציה של פתיחה של צוהרים המצריכים רשות ייחודית, באתר זה אנו נותנים אופציה למזמינים שלנו לקבל את העזרה של אינג'ינר הנשלח לתחום עשיית הפרוייקט ומספק זכאות תקנית בעלות ותעריף זולים. צרו איתנו קשר ב-“צור קשר” ו/או בטופס לקבלת הצעה למחיר הוגן. לשירות במיידיות לאור עקיבא צלצלו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *