ניסור בטון באורנית

ניסור בטון באורנית!

תאגיד Kole-Th חיתוך בטון תוך שימוש ביהלום באיזור אורנית

חברת KoleTh מתמחה בביצוע כל סגנונות שירותי הבטון

בעיר אורנית ע"י קדיחה ונסירה של בטון ביהלום. אנחנו מתגאים בשנות ותק רבות שכולן רצופות תשבוחות בעולם ביקוע הבטון. הננו עושים שימוש בטכנולוגיה והציוד הטרי ביותר שישנו

ומספקים טיפול בכל רחבי הארץ. בעיר אורנית

צוותי העובדים האיכותיים פותחים אופציה למענה נפלא לכל עניין. כאן באתר אתם יכולים להביט בהכמות האדירה של הניסורים והביקועים שאנחנו מעניקים זה מתחיל בדפי האתר וכמובן בגלריה.

 

לייעוץ ובשביל הצעה באיזור אורנית עליכם להשלים טופס

להצעה הוגנת אצלנו באתר / חייגו בלי עלות:

השירותים אשר אותם מעניקה החברה שלנו: חיתוך קיר שעשוי מבטון יצוק ללא צורך בניקיון, עם אפס סדקים ו/או הרעדות ובכמות המזערית ביותר של בלאגן. קדיחה דברים עשויים בטון מכל סוג: תקרה מבטון, מבנים בחצר והדברים לא נגמרים כאן. חיתוך משטחים קשיחים במיוחד: אספלט, מבנים קשיחים בחצר, שבילים, פלדה, ועוד. חיתוך לשם יצירת חלונות לכל מטרה ועניין: לגג, לבוידעם, נקודות ריכוז בזמן מלחמה, אדניות וכו'… מענה למקלטים: הרחבת כניסה, פתחים וכיוצא באלה. המון סוגים של חפירות יחד עם מדחס. שירות בתעלות פסולת: קידוח, חיתוך, נסירה והוצאה. פירוק של דירות מבלי להגיע למצב של פגיעה וכן בידול מקומות. קידוחים עגולים למכונת ייבוש כביסה, לצינור המים, מעברי החשמל ונטות ועוד. ניתוק מבנים מבטון דרך מכשיר דחיסה לביקוע מפוקח פלוס טיהור.

ביקוע רצפה עשויה אספלט או בטון וכן ניסור בטונדות וצנרת עשויה בטון. רק באתר של ניסור בטון זה כוח היהלום ניסור בטון באורנית

חברת KoleTh היא היחידה בשוק המחזיקה מנהלי עבודה משומנים באיזור הפעילות להגנה קבועה של המנסרים שלנו ולא מפקחים מגורמים חוץ. שלל מפקחי הטיפול הם לא אחרים ממנסרים וקודחים בדרג גבוה שבשורותינו בניסור בטון. פעולה זו מביאה שירות מעולה, אחראי וזריז בתחום הביצוע. שלל השכירים בחברה שלנו, KoleTh עשו לימודי הגנה והדרכות גובה ויבטיחו שמירה גבוהה והגנה של הרכוש ששם מתבצעת העבודה. שלל המנסרים והקודחים בהחברה מצויידים בציוד בטיחות בסטנדרט קומפלט. במצבים של פתיחת פתחים להם נדרש זכאות ספציפית, באתר זה אנו נותנים אופציה לגולשים לקבל את העזרה של מהנדס קונסטרוקטור הבא לאיזור מילוי העבודה ומספק זכות תקנית בעלות ותעריף נוחים. צלצלו אלינו באיזור יצירת הקשר / במילוי טופס הצעת מחיר. לסיוע מיידי לאיזור אורנית בטלפון:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *